Köpeklerin Toplu Ulaşımı Kullanması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   şöyle bir tartışma var. bu konuda yazan arkadaşın haksız olduğunu söylemeden edemeyeceğim. kim sokak köpeğini evinin koltuğuna oturtur ki? ben oturtmam şahsen. onu geçin alerjisi olan olabilir. hastalığı olan hayvan da gelip oturabilir. biti olur piresi olur. biraz abartmıyor muyuz hayvan sevgisini?
   https://twitter.com/crescent2020yy/status/1444374411017166848
   https://twitter.com/crescent2020yy/status/1444374411017166848
    leb
    öncelikle it bu arkadaş eğer birisi benim oldugum yerde o hayvanlara bir şey yaparsa suratını dağıtırım.
     alevalevay
     it sensin pislik. potansiyel hayvan katili bence bu kadın
      tsukyomi
      Ona bakarsak kim grip, kim covid, kim nörovirüs taşıyor bellisiz, insanları da oturtmayalım o zaman. Ben bu itle bir ömür aynı yatakta yatarım da, ona laf etmeyi sırf iki bacağı var diye kendine hak gören oksijen israflarıyla aynı odada durmam. Sonradan gelip gezegenin içine eden insanoğludur, itler değil. Şunu bi kavrayın artık.
       leb
       ekşiden aynen kopyalıyorum allah’in siktirettigi yerlerde kombiyi kisip kazakla oturan; ayaginda corapla uyuyan; yarrak gibi islerde hakarete ugrayarak olumune calismak icin sabah bes‘te kalkip 500 t’ye binen; her gun duzenli olarak, icinden minibus gecmesi, cep telefonu icin bicaklanmak, sikilmek, bilmem hangi halkin ozgurlugu icin gotunde bomba patlamasi, isten eve giderken trende otururken gotune ray girmesi gibi tehlikelerle yuzlesen; en okumus yuzde sifir nokta dort’un ciddi ciddi surat tahditlerinin ve bazi baska trafik kurallarinin gerekliligi, doktorlarin bicaklanmasinin dogru olup olmadigi gibi seyleri tartistigi mecralari olan, kuresel salginda devleti tarafindan bildigin kaderine terkedilmis, sike sike isine gidip calismis, amina kodugumun astsubay kilikli koylusu, sokak kopeginden rahatsiz olmus da, konstantiniye’yi terk edecekmis.
        hayalurunu
        bir hayvansever olarak bu düşünceye katılmıyorum fakat köpekten korkan insanları da düşünmek gerektiğini söylemek istiyorum.
         patronicee
         Korkma be arkadaş it iti ısırmaz derler. Rahatına bak.
          blondewitch
          Benim aklıma daha çok hayvancağızların bilmedikleri yere gitmeleri gelmişti. Bazı sokak hayvanları kaldıkları yerlerde besleniyor vs mesela, farklı bir yere gidince aç kalırlar falan belki, ne bileyim.
           peripedia
           Allah aşkınıza şu konu sizin için tartışmaya açık mı? Benim için kapalı Ne münasebetle bunu sorabiliyor. İki ayaklılardan korkun, çekinin, onları sorgulayın biraz.
            samyeli90
            Kullansınlar insan dan zarar gelir onlardan zarar gelmez emin ol temizlik açısından bakarsan şu zamanda kim enfekte kim hasta bilemeden yanına oturuyorsun toplu taşımada bence bunun için endişelen ben bu yüzden korkumdan toplu taşımaya binmiyorum yanıma oturan köpek kedi daha sağlıklıdır
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.