Köpek Öldürenlere Ceza Verirken Hamam Böceği Öldürenlere Neden Bir Şey Demiyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   adnaq
   Benim aklıma gelen ilk şey! "Dış görünüşü önemli olmasaydı; uğur böceğini sevdiğin gibi hamam böceğini de severdin." (joker)
    lutfen-ama
    Yoo ben ikisini de sevmiyorum. Bir tek çekirge seviyorum o dikenli bacakları olsun, nereye sıçrayacağı belli olmayışı olsun harika gerçekten😍
     tsukyomi
     Duyara bak hele. Çünkü hamam böcekleri hastalık, mikrop vb. taşır. Açıkta kalan yiyeceklerin üstünde gezindiklerinde dışkılarını, salgılarını ve dolaştıkları yerdeki mikropları bırakırlar, bu da gıda zehirlenmesine kadar gider. Faydasız elemanlar işte, doğada bile işe yaramıyorlar, bas ölsün.
      littlejohn
      o zaman sivrisinekler de öldürülmesin
       fuzbing
       Başlığı görünce mutlaka ali efecim açmıştır girip eğleneyim demiştim gördüğüm manzaraya bak.
        thetalentedmrripley
        Koyunu keser yersin kimse bir şey demez ama kedi kesip yersen ruh hastası olursun. Ya da aslan ceylana saldırır adı av olur, köpek kediye saldırır adı vahşet olur. Gibi gibi örnekler çoğaltılabilir. Insan da doğanın bir parçasıdır ve doğada kimi canlılar başka canlılar için av ya da tehdit olarak görülürken kimi canlılar zararsız kategorisindedir. Kimi canlılar bize şirin gelirken kimileri iğrenç gelir, vs. Doğada eşitlik yoktur, insan ise eşitlik kavramına en zıt canlıdır. Hal böyle iken bu soruyu sormak biraz komik kaçıyor.
         asit
         peki bok böceği yarışlarına ne diyorsunuz 😠 bahislerde kullanılan bok böcekleri ve kakalaklar az mı çekti bunlardan..
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.