Köpeğe Tecavüzde Hapis Cezası Yaptırımı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   theguard
   Neresinden tutsan elinde kalacak aşağılık bir olay. 1- Adam 66 yaşında. Bu adam nasıl olur da o aletini o yaşta hala faaliyete geçirebilir. 2-Lanet aletin ilginç bir şekilde hala faaliyet görüyorsa neden bunu savunmasız , masum bir hayvan üzerinde kullanırsın. 3-Ulan 6 aydan 3 yıla hapis cezasında yatarı olmaz ki. Para cezasına çevir sonra devamke.
   https://www.haberler.com/son-dakika-bartin-da-kopege-cinsel-istismarda-bulundugu-iddia-14289278-haberi/
   Kaynak.
    mervenizz_
    Adama neden yaptınız diye sorsalar beni tahrik etti der karaktersizler. Eski bir haber geldi aklıma adam köpeğe tecavüz etmeye çalışırken köpek adamın penisini ısırarak kopartmış keşke sizinkini de kopartsalar.
     karolunita-
     Off şu mk ülkesindeki mk azgın sayılarının hepsi yakılsın bu nasıl bı iğrençliktir yaa?
      torture
      İdam edilsin <3
       lovewkoko
       100 sene sonra torunlarımız diyecek ki bizim atalarımız ne kadar barbarmış. hayvana eziyete ceza vermiyorlarmış. çok ilginç yani bir canlıya yapılan eziyetin cezasız kalması.
        strangestar
        Bu nasıl bir iğrençloktir aklım almıyor ya
         moon_night
         4. nasıl bu kadar şerefsiz olabiliyor
          sedefartuny
          Bu insanlar ellerini kollarını sallaya sallaya geziyor, sosyal hayata karışıyor ve bizim karşımıza çıkıyorlar. Aklım hayalim almıyor. Nasıl insanlarsınız nasıl?
           eflayilmaz
           Tedavi edilmesi gereken bir durum olmakla beraber asla 6 Ay değil yıllarca hapis olmalı diye çoğunluğun düşündüğüne de eminim
            mrlawyerkk
            Hala bu konuda hatrı sayılır bir ceza sistemimiz yok. Kaldı ki bu bu insanların tedavi olması gerektiği gerçeğini de değiştirmiyor.
             mevsimlerdensnbahar61
             Bu ülkede insana yapılanın bile çok bi hükmü yok kaldı ki hayvanları görecekler. İnsanlar gerçekten kötü insanlığa kalan bi kaç umut kırıntısı var ya hani o da bi kaç insan hatrına
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.