51
16.8.2020
Köpeğe Tecavüz Eden 71 Yaşındaki Adam Para Cezası ile Serbest
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Antalya’da köpeğe tecavüz ettiği suçlamasıyla gözaltına alınan 71 yaşındaki bir kişi para cezası uygulanmasının ardından serbest bırakıldı. Kepez ilçesinde yaşayan 71 yaşındaki Halil Y.’nin bir süredir dişi köpeği evine götürmesinden şüphelenen çocuklar, yaşlı adamı takip etti. Çocuklar, evin yıkık duvarlarından tırmanarak adamı köpeğe tecavüz ederken videoya kaydetti. Haberin ayrıntıları:
   https://onedio.com/haber/kopege-tecavuz-eden-71-yasindaki-adam-para-cezasi-ile-serbest-914223
   https://onedio.com/haber/kopege-tecavuz-eden-71-yasindaki-adam-para-cezasi-ile-serbest-914223
    lawyergirll
    Kimse gelip bu ülkede ki adaletten dahil söz etmesin . Ya senin kanunun da anayasanda masum bir hayvanı canıii pislik, bir şekilde zulm eden yaaa hayvan be oo hayvan dili mi var sana dur desin senin pislik edepsiz duyguların yüzünden yaaa bu ülkeden kimse bişey beklemesin kusura bakmayın da böyle bir durumda para cezası veren bir ülkede . Kimse huzur gelişme beklemesin yqzik harbi yqzik tek allahin adaletine inanıyorum. Hıh gelişen bir ulkeymis yazık .
     migrostagaripbirkasiyer
     Köpekler fobim var yanından gecemiyorum adamin biri beni yoldan geçirdi ama köpeğe taş attı adama bağırdım saalak herif iyilik yapacaksiniz alt tarafı insanlar o kadar bencil ki o da canlı konuşamıyorlar alt tarafı biraz kendinize gelin yurt dışında tuvalet temizliğe kadina küfür yagdurdiniz daha ülkemizde ki hayvanlara sahip cikamiyorsunuz
      kridafahlo
      Allah yapanın da göz yumanın da belasını versin.
       tc-atilla-bayimli
       Bunun suçu kadinlarindir
        paarantez
        Kendini savunamıyor diye bu yapılması, hak nerede, adalet nerede, hepsini geçiyorum vicdan nerede vicdan. Nasıl rahat uyuyorlar anlayamıyorum.
         zamanyolcusu
         Diyecek bi söz bulamıyorum
          mertiniz
          Bu dediğim farklı anlaşılmasın ama, kadına tecavüzün bile cezası olamayan bu ülkede hayvan için adalet beklemiyorum zateb. Hayvan ve kadın arası kıyas yapmak değil derdim. Yalnızca insanın her şeyin üzerinde olduğunu düşünen yapıda insanların bulunduğu bu ülkede kadına tecavüzün bile cezası yok. Köpeğin cezası nasıl olsun ki..
           velevkiozge
           https://www.haberturk.com/dunya/haber/900403-keci-tecavuzcusu-kurbaniyla-yuzlestirildi
           https://www.haberturk.com/dunya/haber/900403-keci-tecavuzcusu-kurbaniyla-yuzlestirildi
           Ne zaman tecavüz haberi görsem bu gelir aklıma. Gana'da yaşamak bu ülkede yaşamaktan çok daha iyi
            noobzac
            Zoofili. Bence zorunlu tedavi şart. Hadi bizde yasal bir boşluktan yararlanarak kurtuluyorlar. Dünyada zoofilinin legal olduğu memleketler bile varmış: Japonya, Macaristan, Finlandiya, Romanya gibi... Gelişmiş ülkelerin birçoğu da henüz yakın tarihte yasaklamış. Velhasıl, dünyanın bu konudaki karnesi çok kötü. En azından, toplulumuzun görüşü her kesiminden gelen tüm tepkilerden anlaşılacağı üzere gayet net: “Zoofili kabul edilemez”.
            https://onedio.com/haber/hayvan-genelevleri-390426
            https://onedio.com/haber/hayvan-genelevleri-390426
            https://en.m.wikipedia.org/wiki/Legality_of_bestiality_by_country_or_territory
            https://en.m.wikipedia.org/wiki/Legality_of_bestiality_by_country_or_territory
             serpil-so
             gençken insana da tecavüz etmiş olabilir, yaş 71 olunca gücü köpeğe yetmiştir. tedavili hapis gerekli ama parasını alıp serbest bırakmak bu ülkede daha uygun bulunuyor !!!
              roxannee-
              Artık bu haberlere tahammülüm kalmadı benim.
               zeynebio
               Piislik herif. Dede olacak yaştasın. Utan kendinden.
                daisyyy
                Allah senin belanı versin. İğrençsiniz.
                 sozdedegilgozde
                 Bu nasıl bir dünya. Neden bu insanın kendinden güçsüze yaptığı işkence.
                  _sansasyonel_
                  Arkadaşlar ne bekliyordunuz ki? "Kadın ve erkeği eşit konuma getirilmezsiniz bu fıtrata terstir" diyen tayipten ne bekliyorsunuz? Daha kadına tecavüzün cezası yok türkiyede, hayvan için adalet beklemeyin. Haberdeki Adamın yaptığı ahlaksızlık ve ne yazık ki serbest bırakılıyor. Sosyal medya sayesinde çoğu kişi ak partinin ve dinlerin gerçek yüzünü öğrendi. Millet artık sorguluyor. Ama korkudan çıt çıkaramıyoruz, Elimize pankart dahi alıp sokağa çıkamıyoruz, tak fetöden içeri alıyor. Milletin uyanmaması için (güya sosyal medyada ahlaksızlık varmış) yakında kapatacak sosyal medyayı. Sen önce ekonomini düzene sok hukuk getir adalet getir de sonra kapatırsın sosyal medyayı !!
                   felsefibiloderler
                   Dünyada nerdeyse herşeyin satın alınabiliyor olması ne güzel değil mi.Biz fakirler de eden bulur anlayışıyla kendimiz rahatlatmaya falan çalışıyoruz böyle.
                    cinayetvaraga
                    Net söylüyorum, böyle bir iğrençlik, şerefsizlik yapan bir insan evladı görürsem dizlerine sıkarım. Benim bu eğilimimi yadırgayacak adama söverim, kalbini kırarım. Bu şerefsiz orospuçocuklarindan bıktım artık yeter. Nasıl bir insanlık bu, çocuklarımıza nasıl anlatacağız bu günleri.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.