Konut Fiyatlarının Makul Bir Zemine Oturma Gerekliliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gaziosmanpasacumhurbaskani
   Tamam piyasa hep serbestti, her zaman da serbest kalacak ancak arkadaşlar siz delirdiniz mi? 3+1 apartman dairesinin kirası 32 bin TL olur mu? Asgari ücret 4253 TL iken standart bir semtte 2+1 dairenin kirası ortalama 5 bin TL olur mu? Ümraniye'de inşaatı yeni bitmiş bir dairenin fiyatı nasıl 6 Milyon TL olur? Güncel kurla 409 bin dolar yapıyor. Arkadaşlar, Miami'de 3 banyolu 8 yatak odalı 16 bilmem neyli villalar 400 bin dolar. Her krizi de fırsata çevirmek için illaki birbirimizi mi öpelim? A Y I P.
    sairsel
    Genel olarak fiyatlar bizi makul olmayan bir zemine oturttuğu için biz fiyatları makul bir zemine oturtma konusunda aksiyon alamıyoruz.
     eflayilmaz
     şu anda herkes üç maymun oynuyor. yabancılar için çok çekici bir hale gelmeye başladı memleket. insanlar hem gelmesinler istemiyoruz diyor hem de ama onlara satmak varken neden kendi vatandaşıma bu kadar düşükten vereyim diyor. sonra yurt dışına endeksli dolar euro kuruna göre türkiye'de evler satışa çıkmaya başladı. 40-50 yıl her gün deli gibi çalışsak bile basit bir evin odasını almaya anca yetiyor paramız. cidden bu gidiş nasıl son bulacak onu da bilmiyorum. çok üzücü. resmen evlerimizin arsalarımızın tatillerimizin her şeyimizin yabancılara satıldığını bir köşede ağlayarak seyrediyoruz
      selshine
      serbest piyasa diye diye korkunç bir hal aldı ortalık serbest piyasa sanki çok iyi bir şeymiş buyrun evi bırakın peynir almak için 200 kere düşünüyoruz
       detokssuyu
       Tabii tabii daha çok bekleriz biz o makul zemini.
        sedefartuny
        Tabii canım insanların 800-900 bin dolaylarında bütçesi var ve istedikleri evi alamıyorlar öyle düşünün. Özellikle büyükşehirlerde geçerli bu durum.
         mrlawyerkk
         Ülkedeki birçok şey makul bir zemine oturmak zorunda ama bunun adı alım gücü işte. Paranız değersiz olunca alım gücünüz de böyle yerlerde oluyor.
          carlet
          Sadece evden basit işler yaparak her saat başı 60 € ile 80 € arasında kolayca kazanıyorum. Bu iş çevrim içidir ve yarı zamanlı veya Tam zamanlı olarak yapılması çok kolaydır, hatta bu görev için özel bir deneyim gerekmez. Artık herkes bu işe katılabilir ve benim gibi sadece siteyi takip ederek kazanmaya başlayabilir... ..........................>>>>>>>>>>>>>>>> J­­­o­­bzC­­a­­­­r­t.C­­OM
           minmina
           konut fiyatları türkoya göre değil araba göre yapıldığı için düşmesi zor
            plsdontmanipulateme
            Hiçbir şeyin fiyatı boşuna artmıyor. Babam inşaat ustası. Çimento ve demir gibi malzemelerin fiyatının çok arttığını söylüyor. 2019 fiyatıyla 2022 fiyatı arasında 3-4 kat fark var. Dolayısıyla ev fiyatları da artıyor.
             eliff04
             Bence sadece konut fiyatı değil herşeyin makul bir zemine oturması lazım
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.