Konserde Hayranını Yere Yatırıp Suratına İşeyen Sophia Urista
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   başlığı görenler ne diyo bu adam sabah sabah diyebilir fakat gerçekten yaşanmış böyle bir olay. brass against'in solisti sophia urista sahneye çıkardığı hayranının üzerine işemiş. "Brass Against isimli müzik grubu, ABD'nin Florida eyaletinde düzenlenen bir festivalde sahne aldı. Konser esnasında müzik grubunun solisti Sophia Urista'nın, Rage Againts the Machine grubuna ait 'Wake Up' adlı şarkısını seslendirdiği esnada pantolonunu indirerek, hayranının üzerine idrarını yapması büyük tepki topladı. Urista, izleyicinin üzerine idrar yapmasının ardından, canlı performansa kaldığı yerden devam etti." Brass Against grubundan yaşanan olay sonrası açıklama geldi. Bu tür görüntülere bir daha izin verilmeyeceğini vurgulayan grup "Bizler de böyle olacağını beklemiyorduk. Bundan sonraki konserlerde böyle bir olay asla yaşanmayacak" dedi.
   https://www.youtube.com/watch?v=cZLHSHnqF8Q
   https://www.youtube.com/watch?v=cZLHSHnqF8Q
    alengirik
    Birileri birilerinin üzerine işemek, ağzına sıçmak gibi eylemleri isteyebilir de. Buna izin veren nasıl izin vermiş konuşulması gereken ahmak şahıs bu bence.
     asit
     - höst ula konuşmak yasak ! + sıçmak da yasak mı gurban ? - degildir. + yatta suratan sıçam itoğlu it..
      bright-wizard
      Bu ne 😨 insanoğlu iyice saçmalamış
       kalpci
       İĞRENÇLİK SEÇİÇİLİĞİ: Neye iğrenç diyoruz? İdrar steril bir sıvı, üretra çıkışı ve vulvada kontaminasyon olsa da bu şartlarda yutulması sorun yaratmaz, çünkü akar haldeki idrara mikroorganizma kolay kolay tutunamaz. Psikolojik algısı dışında yüze işenmesi genital organın yalanmasından çok daha hijyeniktir. Yani bir oral sex videosu porno iken bu durum iğrenç algılanıyor, haber değeri taşıyor. Bu insan beyninin ne kadar yavşak bir amck ağazlı gt olduğunu kanıtı niteliğindedir. Şahsen üre kokusundan hoşlanmadığım için yüzüme yapılacak olan böyle işeme eylemleri libidomu arttırmaz, ancak göbek deliğimden aşağı bölgelere işenebilir. Saygılar, hürmetler
        patronicee
        Ha deyince nasıl işedi ya. Sıkışmış demek ki :) Altta yatak adam amonyak komasına girmezse iyidir. Kadın bildiğin şarıl şarıl işedi, şaşkınım. Böyle adamlara hangi küfrü etsen zoruna gitmez. En iyi ihtimal zaten kendi suratına işetti zaten.
         jamiryuu
         Pek bi abartılacak durum yok ortada, sıçadabilirdi.
          cinayetvaraga
          neyse ki işemiş. daha fenasını yapanlar da var.
           _sofia_
           +Geçen 40 yılın başı konsere gideyim dedim bi ağzımıza zıçmadıkları kaldı. - olm sen de abartma lan! +Ya yemin ediyorum...
            imailahorsilahh
            Bana ne, isterlerse birbirlerinin ağızlarına sıçsınlar.
             mrsnl33
             https://youtu.be/z1rfk0fUXII
             https://youtu.be/z1rfk0fUXII
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.