Konserde Hayranını Yere Yatırıp Suratına İşeyen Sophia Urista
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   başlığı görenler ne diyo bu adam sabah sabah diyebilir fakat gerçekten yaşanmış böyle bir olay. brass against'in solisti sophia urista sahneye çıkardığı hayranının üzerine işemiş. "Brass Against isimli müzik grubu, ABD'nin Florida eyaletinde düzenlenen bir festivalde sahne aldı. Konser esnasında müzik grubunun solisti Sophia Urista'nın, Rage Againts the Machine grubuna ait 'Wake Up' adlı şarkısını seslendirdiği esnada pantolonunu indirerek, hayranının üzerine idrarını yapması büyük tepki topladı. Urista, izleyicinin üzerine idrar yapmasının ardından, canlı performansa kaldığı yerden devam etti." Brass Against grubundan yaşanan olay sonrası açıklama geldi. Bu tür görüntülere bir daha izin verilmeyeceğini vurgulayan grup "Bizler de böyle olacağını beklemiyorduk. Bundan sonraki konserlerde böyle bir olay asla yaşanmayacak" dedi.
   https://www.youtube.com/watch?v=cZLHSHnqF8Q
   https://www.youtube.com/watch?v=cZLHSHnqF8Q
    cinayetvaraga
    neyse ki işemiş. daha fenasını yapanlar da var.
     mrsnl33
     https://youtu.be/z1rfk0fUXII
     https://youtu.be/z1rfk0fUXII
      alengirik
      Birileri birilerinin üzerine işemek, ağzına sıçmak gibi eylemleri isteyebilir de. Buna izin veren nasıl izin vermiş konuşulması gereken ahmak şahıs bu bence.
       jamiryuu
       Pek bi abartılacak durum yok ortada, sıçadabilirdi.
        talihsizinteki
        yeni trend bu sado mazo diyolar sado mazo
         kalpci
         İĞRENÇLİK SEÇİÇİLİĞİ: Neye iğrenç diyoruz? İdrar steril bir sıvı, üretra çıkışı ve vulvada kontaminasyon olsa da bu şartlarda yutulması sorun yaratmaz, çünkü akar haldeki idrara mikroorganizma kolay kolay tutunamaz. Psikolojik algısı dışında yüze işenmesi genital organın yalanmasından çok daha hijyeniktir. Yani bir oral sex videosu porno iken bu durum iğrenç algılanıyor, haber değeri taşıyor. Bu insan beyninin ne kadar yavşak bir amck ağazlı gt olduğunu kanıtı niteliğindedir. Şahsen üre kokusundan hoşlanmadığım için yüzüme yapılacak olan böyle işeme eylemleri libidomu arttırmaz, ancak göbek deliğimden aşağı bölgelere işenebilir. Saygılar, hürmetler
          bright-wizard
          Bu ne 😨 insanoğlu iyice saçmalamış
           lovewkoko
           adamın suratına sıçsan bana mısın demez kalktı bi de gururla etrafa sıçratıyor püüüü
            asit
            - höst ula konuşmak yasak ! + sıçmak da yasak mı gurban ? - degildir. + yatta suratan sıçam itoğlu it..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.