Konfor Alanından Çıkamamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Çağımızın hastalığı bu bence. Değişime karşı gelmek, konforlu olmasa bile sırf alışılan olduğu için konfor alanı zannedilen alanların dışına çıkamamak. Duyguların bile konforlu alanlarda sıkışıp kalması, dile dökülmemesi. Bence son zamanlarda kendimize verdiğimiz en büyük zarar bu durum. Siz ne düşünüyorsunuz?
    vsjvsjvsjv000
    Çok mantıklı. Kendi adıma bu durumları yaşıyor olabilirim.
     detokssuyu
     Çok haklı bir tespit. Bir çoğumuz oturduğumuz yerden kalkmayı, harekete geçmeyi planlamıyoruz. Bir şeyler yapmak o konfor alanından çıkmak korkunç geliyor. Böylelikle hayatı kaçırıyoruz.
      eski_bi_tanidik
      Dünyanın en zor şeyi
       me_out_bye
       Doğru haklı tespit.
        mevsimlerdensnbahar61
        Olabilitesi yüksek
         sedefartuny
         Kendime hep konfor alanımdan çıkmam gerektiğini, cesur olmam ve korkmamam gerektiğini hatırlatırım. Yaptığım çok zaman olmuştur ve bu kararlarımdan hiç pişman olmadım. Gerçekten herkesin konfor alanından sıyrılması gerektiğine inanıyorum.
          cansevim
          kötü ama deneyimlenmiş bir tavsiyem olacak konfor alanınızdan çıkmak istiyorsanız brüt gelirinizin %10-15 üstünde kredi çekin. mevcut sistem sizi konfor alanınızın dışına itecek. hem iyi hem de kötü. maksat aksiyon olsun
           peripedia
           Büyük bir cesaret örneği olduğunu düşünüyorum. Konfor burada biraz kelime oyunu biz her türlü değişime karşıyız. Rahatsız olduğumuz durumları değiştirmekten bile imtina ediyoruz.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.