Konfor Alanından Çıkamamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Çağımızın hastalığı bu bence. Değişime karşı gelmek, konforlu olmasa bile sırf alışılan olduğu için konfor alanı zannedilen alanların dışına çıkamamak. Duyguların bile konforlu alanlarda sıkışıp kalması, dile dökülmemesi. Bence son zamanlarda kendimize verdiğimiz en büyük zarar bu durum. Siz ne düşünüyorsunuz?
    mevsimlerdensnbahar61
    Olabilitesi yüksek
     detokssuyu
     Çok haklı bir tespit. Bir çoğumuz oturduğumuz yerden kalkmayı, harekete geçmeyi planlamıyoruz. Bir şeyler yapmak o konfor alanından çıkmak korkunç geliyor. Böylelikle hayatı kaçırıyoruz.
      vsjvsjvsjv000
      Çok mantıklı. Kendi adıma bu durumları yaşıyor olabilirim.
       me_out_bye
       Doğru haklı tespit.
        eski_bi_tanidik
        Dünyanın en zor şeyi
         cansevim
         kötü ama deneyimlenmiş bir tavsiyem olacak konfor alanınızdan çıkmak istiyorsanız brüt gelirinizin %10-15 üstünde kredi çekin. mevcut sistem sizi konfor alanınızın dışına itecek. hem iyi hem de kötü. maksat aksiyon olsun
          sedefartuny
          Kendime hep konfor alanımdan çıkmam gerektiğini, cesur olmam ve korkmamam gerektiğini hatırlatırım. Yaptığım çok zaman olmuştur ve bu kararlarımdan hiç pişman olmadım. Gerçekten herkesin konfor alanından sıyrılması gerektiğine inanıyorum.
           peripedia
           Büyük bir cesaret örneği olduğunu düşünüyorum. Konfor burada biraz kelime oyunu biz her türlü değişime karşıyız. Rahatsız olduğumuz durumları değiştirmekten bile imtina ediyoruz.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.