Komşudan Gelen İnleme Sesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Şimdi bilirsiniz benim yaşadığım şehir Eskişehir ve genç nüfus çok tabi ben mezun olmuş iş hayatına atılmış bekar kendi ayakları üstünde durabilen annesiyle yaşayan bir rahibe olarak güzel bir sitede yaşıyorum malesefki iki yan komşumda yeni evli çift Allah cezalarını verir birgün ama ulan bir insan hergün yapmaz yani cidden tamam anlıyorum aşkınız büyük ama bildiginiz oturma odamda otururken duvara dayamasını duydum yani herkes kuş sesleriyle uyanır ben ah oh hadi hadi sesleriyle uyanıyorum artık cidden kıyıcam paraya ses yalıtımı yaptırıcam şimdi diyebilirsiniz git şikayet etsene muzku diye arkadaşlar simdi gitsem ne diyicem "Az sokuşun" diyemem yani herneyse sizinde başınıza komşularınızla böyle olaylar geldiyse yazın
    gregory_
    Günaydin muzlucum , iyi haftalar.
     kania_
     Kız muzlu nedir bu çektiğin yazık sana djjfkflgg
      palmiye
      Başlığı görür görmez "ahh evde hasta mı varmış" dedim. Ben de bi günaydın alırım.
       berat_redflag
       Eğer uygun koşullar yoksa yapmayın aq sizin zevk nidalarınızı duymak zorunda mıyız?
        rahat
        sahur vakti tat kaçıran duyulunca töbe töbe dedirtir. geçmiş olsun.
         tsukyomi
         Şimdi Allah cezanızı versin, her gün yapılmaz falan derken çok da şeyapmamak lazım Muzlu yani, bunlar normal şeyler.. Bu işin raconu budur, sokağın başından duyulması gerekir bazen. Sessiz film mi çevrilir Muzlu, yabma allasen. TV'nin sesini aç, bir şeyler yap, duymazdan gel :')
          asit
          Öğrenciyken üst kat komşumuz böyledi. İki günde bir gece 03.00 sularında ritmik bir şekilde yatak gıcırtısı dinliyorduk. Gıcırtı bitince koltuk ve masa sürüklemeye başlıyorlardı. Türk işi sadomazo galiba. Dediğin gibi bir şey sorulmuyor. Sormaya gittin, o an adam gel lan içeri diye kolundan tutup çekse napıcan ? Evlerden ırak bırak sevisşinler.
           redblack
           Böbrek ağrısı çekiyordur belki, için ne kadar fesat senin
            maskoff
            dayak kavga gürültü sesinden iyidir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.