Kolay Para Kazanmanın Bir Yolu Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Bir arkadaşım kripto para işine girdi. Sürekli olarak onlarla oynuyor ve bazılarını da dolar üzerine şey yapıyor. Dün bir gecede 700 lira kazandı. Kaybettiğimi anlayınca parayı çekiyorum diyor. Ya bakıyorum, çoğu durumu iyi zengin insanların hepsi son zamanlarda kolay paraya yöneliyor (Bknz zengin koca arayan şeyma 🤣😂) Ya şaka bir yana acaba gerçekten işe yarar mı?
    karolunita
    Sugar daddy djsjjdfjfjenfjf
     berat-albayrak-official
     Babam 10k yatırdı 1 gecede 13k geri aldı
      moon_night
      caminin önü
       _gizem_
       tiktok bence dfskdsjdfs cemre solmaz ayda 50.000 kazanıyomuş... tek yaptığı telefona bakıp dans etmek ağız oynatmak hiç bi yeteneği yok ama hepimizden zengin?
        kafatamircisi
        Büyük sermaye-yüksek risk-kısa vadede yüksek kazanç Bu formülü izleyenler kazanıyor çok inişli çıkışlı Diğer gibi 500 verdim 5000 aldım diyen varsa yalan söyler inanmayın, Az az yükseldikçe çekeyim gibi kurnazlığa da kapılmayın kripto para borsaları her çekim için sizden belli bir miktar komüsyon alıyor
         berat-albayrak-official
         dolar benim yüzümden çıkıo çok özlemiş beni
          kitaptakikurt
          kötü yola düşmek.
           detokssuyu
           Kripto olaylarına ciddi anlamda herkes sarmış durumda otobüste, markette, manavda herkes kripto konuşuyor ben çok büyük patlayacağını düşünüyorum ama hayırlısı. Bu arada kolay yoldan para kazanmak diye bir şey olduğunu da düşünmüyorum.
            sedefartuny
            Para parayı çeker dye bir şey var. Evet ülkede herkes kripto paraya sardı ama parası olan kazandı yine. Yani zaten paran varsa ve bir kaygın yoksa bu konuda kolay para kazanabiliyorsun ama diğer türlüsü çok zor.
             monaiman
             Zengin sevgili.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.