8
24.12.2020
Kolay Gibi Görünen Ama Çok Zor Olan Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Kesinlikle ama kesinlikle yoga. Geçen gün elvin diye bir influcerin video serisiyle başlamaya niyetlendim. 3 gün dayanabildim. Basit gibi görünen hareketler aslında o kadar zor ki nefes nefese kalıyor insan o hareketleri yaparken. Esnemek için çok mantıklı bir tercih aslında bütün çakralarınız açılıyor falan ama hareketler gerçekten çok yıldırıcı.
    amakafamiznasiguzel1
    proje başına oturmak.
     moon_night
     Okul, uyumak
      ladydisko
      squash yani şu duvara karşı tenis basit ve eğlenceli duruyor ama hiç öyle değil zaten toplu sporlarda berbattım ama bu basit görünüyor diye deneyim dedim yok olmuyor
       redblack
       İşin başına oturmak, sürekli kendime bir sey cikartip son dakkaya birakiyorum, yumurta kapiya dayaninca da iş hallediyorum 🙄
        badideasensei
        Uzaktan eğitime katılım sağlamak Hani eğitim ücretsizdi! İnterneti biz ödüyoruz derse katılabilmek için zaten cihazın parası senden çıkıyor. Derste bir metin okuyoruz örneğin bağlantı kopuyor duyulmuyor ve sen bunu fark etmiyorsun. Bir de o kadar reklam yaptınız eba hakkında.
         odamdakimelek
         Dışarı çıkmak
          damarcibasi
          Tezden yayın yapmak. Bokum gibi tez yazdırmış zamanında hocalar eksik olmasınlar. Şimdi neresinden tutsam elimde kalıyor. Akademik hayatımı başlamadan bitirmiş namussuzlar.
           dr.rock
           Beni tavlamak
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.