Kokain Değil Pudra Şekeriymiş: Kürşat Ayvatoğlu Serbest Bırakıldı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Uyuşturucu kullandığı görüntülenen AK Parti Genel Merkezi’nde büro personeli olduğu belirtilen Kürşat Ayvatoğlu ifadesinde, "Kokain değil, şaka amaçlı pudra şekeri çektik" dedi. Ayvatoğlu, adli kontrolle serbest bırakıldı. Aracında uyuşturucu kullandığına ilişkin görüntüler ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan ve daha önce AK Parti Genel Merkezi personeli olduğu belirtilen Kürşat Ayvatoğlu, adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. Şaka amaçlı pudra şekeri çekmiş Ankaragazeteci'sinden Alican Uludağ'ın haberine göre, ifadesinde kokain kullandığını reddeden Ayvatoğlu, "Kokain değil pudra şekeriydi. Şaka yapıyorduk" dedi. Kürşat Ayvatoğlu'nun ifadesinde "Bu video, yaklaşık 2 yıl önce Kastamonu'da benim haberim olmadan çekilmiş. Görüntülerdeki benim burnuma çekmiş olduğum madde kesinlikle uyuşturucu madde değildir. Bu madde pudra şekeridir. Biz zaten arkadaş ortamında yabancı müzik dinlerken şaka, taklit amaçlı sanki uyuşturucu madde kullanıyormuşuz gibi yaparak eğleniyorduk. Bazen burundan sanki kokain çeker gibi bazen de esrarlı sigara içer gibi yapmış olduğumuz şakalar vardır. Ancak bugüne kadar yapmış olduğum bu şekildeki şakaları kesinlikle videoya çekmedik. Kesinlikle hayatım boyunca kokain maddesi kullanmadım" dedi. Ayvatoğlu, mağdur olduğunu söylerken, "Bana şantaj yapıldı. Bu konuyla ilgili de suç duyurusunda bulunacağım" dedi.
    moon_night
    Gurme Asit bey açıklar mısınız; Pudra şekeri burun yoluyla tüketilebiliyor mu?
     mevsimlerdensnbahar61
     Pudra şekeri kafasıda bi ayrıdır zaten hani kokain halt yemiş
      mrsnl33
      Buruna pudra şekeri çekme fikri;çık aklımdan artik😂😂😂😂
       badideasensei
       Bu kişinin kokain kullanıp kullanmadığı kan testi gibi bir şey ile belirlenebilir mi? Doktor var mı aramızda???? Tmm hı hı pudra şekeri.
        oedon
        İnsanları iyice salak yerine koyuyor bunlar. :) Bu arada kişi ilgili maddeyi kullandıysa kan değerlerinde 12 ila 24 saat arasında görülür. Tükürük, idrar, tırnak veya saç folikülü testindeyse bu süre daha uzundur. Sonuncusu 90 günlük bir süreci belgeleyebiliyor.
         patronice24
         A-bicimm K-okain değil P-udra şekeri o.
          alys
          yazık ki ne yazık bize !
           galatasaraylibircivciv
           Arabada da pudra şekeriyle kafa cekmeyende ne bileyim :)))
            plazacalisani
            Ahaha . Pudra şeker mi? Ya adam sen yaşından başından da mı utanmadın anlamadım
             kania_
             Ama karbonat hfhhddhd
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.