Kocasını Çocuğundan Çok Sevmeyen Annenin Bebeği Sağlıksız Büyür
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   DOĞRU KULLANIMDA EVLİLİK MUHTEŞEMDİR Kadın temelli başlık attım ama terside doğru “karısını çocuğundan çok sevmeyen” de dahil konuya... Duygu yoğunluğu sıkalasında ; Aşk büyüktür Sevgi Çocuk olduğunda anne baba arasında ki bağ kopmamalı, aşkları devam etmeli, özellikle (ve yine) kadınlara düşüyor bu görev (çünkü erkekler maldır) bakımlı olun, romantik olun, cilveli olun, erkeği boğmayın, sevgilinizden ayrı yatmayın, sevişmeyi ihmal etmeyin, emzirme süresi ve sonrası löp löp yemeyin, o dönemde olan “yaramaz erkek” tavırlarını dert etmeyin, erkeğiniz baba oldu ve bir çocuk büyütecek, korkuyor. Erkekte bi nevi lohusa oluyor. Pek çoğu “hayatım bitti özgürlüğüm bitti” kafasına giriyor, üzülmeyin, empati kurun, bebeği aranıza yatırmayın, emzirme dışında gık guk dediğinde yataktan kalkmayın, 1 yaşında odasını ayırın. Erkekler, O memeler toplayacak. O vajina eski haline dönecek. Emzirmesini destekle, emziren kadının vücudu daha erken ve daha iyi toplar. Mama verirsen iş yaş. Anne sütü veren hatunun taş gibi olur yine. Ve o artık anne ve daha olgun, güvende hissetmeye başladı. Yani sevgiliniz daha iyi bir sevgili oldu. Hayattada yataktada süpergirl olacak. Zaman tanıyın kadınınıza ve delikanlı olun yavşak yavşak hareketler yapmayın. ÇOCUĞUNU EŞİNDEN AZ SEVEN AİLENİN ÇOCUĞU SAĞLIKLI BÜYÜMEZ. Sizin sevgiliniz eşinizdir, çocuğunuz ikinizin yavrusudur, sevgi yönü farklıdır. Kocanızı ya da karınızı ondan daha çok sevmelisiniz o kadar ki AŞIK olmalısınız - E öyle zaten aşık olmasam neden evleneyim diyorsanız unutmayın Örnek vaka; 8 aylık bebek. Romantik bir anda bu bebek gıkladı. Yanına gittin annesi, sorun yok, belli ki anne istiyor bebek. Ama kocan da sevgilisini istiyor. Kimi seçeceksin? Kocanı! Neden ? 1 defa bebeğe baktın, zaten kocanla daha az vakit geçiriyorsun. İşte o romantik anda bebeği seçme. Sakın yapma bunu. O bebek büyüyecek endişe etmeyin, düzenli kontrol yeter. İlk 6 ay bebek kucaktan inmez ama sonra anlattıklarıma uyun ! Çocuğunuzun karşısında öpüşün, sarılın, şakalaşın. Çocuk sizden “sevgiyi” öğrensin. Anlatarak olmaz. Dediklerimi yapmazsanız Hem çocuğunuz zarar görür Hem ilişkiniz Söz dinleyin!!!
    redblack
    Evlilik her şeyi öldürür. Evlenmeyin özetle.
     me_out_bye
     Doğru söylüyor bence. -- Yıllarca sevgisiz anne baba arasında büyüdü çocuklar. Sırf ayıp mayıp diye bu da ilişkilerine yansıdı. Belli bir süreden sonra sadece kavga oldu sık sık ve çocuk sadece bunu kavga gördü. Hoş bir şey değil. O bebek sizi izlerken sünger gibi. Taze beyin surekli kayıt aliyor. Tatlış tatlış bakıyor bir şey anlamıyor gözüksede. Ben bu çocuklardan biriyim sanırım. Babamın annemin hiç sıcak durduğunu bilmem. Ya resmi ya şiddetli kavga birbirine gıcık olma kavga kıyamet. Salonda yatar gider gelir işe adam. Annem yemek yapar eve bakar çekilir köşeye. Sonra ayrıldılar ben lisede iken falan 🤔 Annem biz büyüyelim diye beklemiş sanırım. Daha fazla dayanamıcam dedi. Şimdiki yetişkin aklımla yorum yaparsam 🤔 Hatırladıklarımla olayı değerlendirip. İkiisi birden suçlu galiba. Ama en çok erkek babam suçlu. Kadın ince her zaman. O kadını anlamayıp defalarca kırınca ? Vazo misali. Belli bir yerden sonra ne yaparsan yap hangi yapıştırıcıyı sür bir daha birleşmiyor tutmuyor hiç bir şekilde ayakta duramıyor. Dağılmış o evlilik 🤔
      palmiye
      Ikisinin yeri ve sevgisi farklı olur ama eşek kadar adamı o yumuk yumuk ellerden, mis gibi kokudan daha fazla sevebileceğimi düşünmüyorum.
       me_out_bye
       Ama hiç hayal görmeyelim. Türkiye'de bir 50 seme daha olmaz bu iş doktor. Maalesef :/ ... Değişicez değişiyoruz ama zaman alıyor. Gerilerin hepsi ölmesi lazım. Şu zararlı sözde büyukler akrabalar. 🤨 Sonra gençlerin kurduğu hayatta 🤔 Tabii ki böyle yaşayabilirler 🤗 Kendi istedikleri gibi. Kimsenin zorbalıklarına engellerine komutlarına tabularına takılmadan.
        gregory_
        Bebek sempatikligi sakat is dr, zor yani beni daha çok sevmesi.
         tsukyomi
         Dev gibi herifi Sibirya kurdu yavrusu gibi seviyorum, bebe beklesin hele. Akıtıyorsun yine doğru tespitleri doktorcum, kaynağına selam olsun 🙏🏻
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.