Koç Holding'in Bundan Sonrası İçin Tamamen Uzaktan Çalışma Kararı Alması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Cesareti için Ceo'sunu tebrik etmek gerekiyor. Pandeminin tek güzel yanı sabahın köründe trafik çilesini çekip evden de yapılabilecek işleri ofise gidip yapmanın saçma olduğunu göstermesi oldu sanırım. 35 bin çalışanı için bu kararı uygulayacaklarmış ve evden çalışma sistemine geçeceklermiş. Aşırı mantıklı. Ofis giderlerine dair hiçbir şey kalmayacak. Maaşlarda artışa bile gidilebilir böylece. Dikilen gökdelen sahiplerinin vay haline bundan sonra.
    lutfen-ama
    Güzel fikir ama amaç maaş yükseltmek değil gider düşürmek ayrıca bir çok temizlik görevlisi ve stajyer işsiz kalacak. Siz tabi ki trafik derdi çekmeyin bu insanlar işsiz kalsa da olur.
     ozymandiase
     Aşırı mantıklı ve yerinde bir karar olmuştur. İnsanları boştan yere oradan oraya sürüklemenin hiçbir mantığı yok. Ne derim hep esnek zaman daha kabul edilebilir ve insancıl bir şeydir.
      ukela
      Bu gün olmaz başka bir gün olur ama insanlığın geleceği bu , pandemi bir test süreci oldu ancak gelecekte teknoloji ve makineleşme arttıkça bu gerçekleşiecek. Belki çalışma günlerini 3'e indirip çift vardiya , yani 3'er gün çalışma prensibi gelebilir. Tabi bu süreç sancılı olmayacak değil.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.