Koç Burcu Erkekleklerinden Neden Sevgili Yapmamanız Gerektiğini Açıklıyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lilcat
   Selaaaam. Koç burcundan ağzı çok yanan birisi olarak içimi dökmeye karar verdim. Koç burcu erkeği kadar egoist bir burç daha yok. Sürekli ve sürekli her şeyi ben bilirim havasındalar. Asla hatalarını kabul etmiyorlar. Neffffret ediyorum. Tamam iyi özellikleri yok değil, her türlü arkanda olduğunu hissedersin ama baş başa olunca o şımarık hareketleri, küçük dağları ben yarattım pozları beni deli ediyor. Biraz yaklaşınca hemen kendilerini geri çekiyorlar. Hep taktik peşindeler. Ağızları bozuk, ayrılır ayrılmaz hemen başka birini bulurlar. Koç burcu erkekleri yok olabilir mümkünse.
    sptist
    🤔 Bunlar cehalet içerisinde yüzen erkek özellikleri değil mi acaba? Sen koç burcundan değil cehaletten uzak durmalısın.
     ahmetsakar
     adamın hası koç erkeğinden çıkar. buraya gelmiş ağlıyorsunuz da, pısırık erkek olsa onu da gömersiniz.
      missnight
      Bir insanı burcuna göre yargılamanın çok saçma ve aptalca olduğunu düşünüyorum ne yani yukarıdaki cahilce özelliklere sadece koç burcu erkekleri mi sahip? Şu insanları burçlara göre yargılamayı kesin koç burcu olduğu için cahil ve karaktersiz değil ailesinden iyi eğitim alamadığı için cahil ve karaktersiz.
       utumasasiilekayanadam
       Akrep adamdır
        hesapsilindi00
        ;)))))))))
         cherry-cupcake
         Bi ekleme de ben yapayım. İnatçı oluyorlar. Her şeye karışır, kıskanç... 🤐
          benyanki
          Boğa burcu bir erkeğim. Sadece herhangi bir ayın herhangi bir gününde doğdu diye milyonlarca insanı aynı kefeye koymak kadar aptalca bir şey yok üzgünüm. Yoksa ben de derim Akrep kadını aldatır. Başak burcu kadını deli gibi bağlar sonra dolandırıcı gibi arkandan iş çevirip sırtından bıçaklar demeyi. Ama demiyorum :)
           tarcinkokankaranfiller
           Amk hayatıma iki tane koç burcu girdi ,biri arkadaş biri sevgili...Size şunu söyleyeyim il başlarda sizi herkesten çok mutlu ediyorlar sonra ağzınıza sıçıyorlar kendi tespitim budur.
            zodyakli
            Koç burcu erkeği çok zordur. Bir kere inatçıdır. İlla onun dediği olmak zorundadır. Özgüvenleri çok yüksektir. Mümkünse öz güvenini zedeleyecek bir şey yapmayın. Emir vermeyi çok severler. Liderlik vasıfları ağır basar. Hatalarını asla kabul etmezler. Özgürlükleri de onlar için çok önemlidir. Aynı zamanda cömerttirler, yardımsever ve merhametlidirler. Koçları mutlu etmek çok kolaydır.
             hergelehegel
             Aslan erkeği tavsiye ederim,kendimim diye söylemiyorum nadir bulunan hint kumaşıyım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.