Klavye Tacizciliğini Adet Edinmiş Şahıslardan Birine Verdiğim Cevap
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Paylaşıp paylaşmamak konusunda epey kararsız kalmıştım fakat herkesin görmesi gerektiğini düşündüğüm bir durum. Bu platformda da kadın hakları konusunda hassasiyetimizi hep beraber paylaşıyoruz ama herkes bazen görünürde o şekilde davranıyormuş gibi geliyor. Dün gece tam olarak böyle bir konuşma yaşadım. Soranlar olursa diye söylüyorum engelleyip şikayet ettim, hesabı kaldırıldı şahsın ya da kendi kapatmıştır bilemiyorum. Mesajları okuyabilirsiniz zaten. Böyle bir durumu ilk defa yaşamıyorum, muhtemelen son defa da yaşamayacağım fakat gerçekten ip işlerini girerek şahsın kim olduğunu bulmaya da çalışmayı düşünüyorum. İnsanlar sahte profiller ya da gerçek profillerinden bile tacizde bulunmayı huy haline getirmişler. Sosyal medyada özelden bir mesaj atmak ile yolda yürürken bir kadına laf atmak arasında hiçbir fark olduğunu düşünmüyorum. Sahte profiller altında da gizlenseniz, arkanızdaki birilerine de güvenseniz. Her zaman karşınızda dimdik duracağız. Genelde sert bir şekilde cevap verip şikayet etmekle tehdit edildiğini zamanda bu klavye tacizcileri hemen geri çekilip kendilerini kaybediyor fakat kaçmak o kadar kolay değil. Bu yaşadığım olayı eminim çok sayıda kadın arkadaşım da yaşıyordur. Bu yüzden arada yoklayan bu mesajlara karşı herkese olan tavrımı belli etmek istedim.
    _gizem_
    bu yavşaklar bitmez yaw
     moon_night
     Bende mi ifşa etsem... Neyse Bi ses duydunuz mu
      kania_
      Yemin ediyorum bitmezler dün gece bi piç bana yazdı bende insan sandım iyi tarafıma geldi doğru düzgün cevap veriyorum yavşak sonrada hesabını dondurdu lütfen-ama ablam saolsun hallettik birlikte.Yani böyle insanlarda ne biliyim ya cezası var bunun bilmiyomusunuz bazılarını tespit bile ettim tehdid edince geri dönüş yapamıyolar bi yerleri tutuşuyo
       lutfen-ama
       Çok iyi yapmışsın inan bu sitede bile bunu yaşayan bir sürü kişi var ve defalarca kez yaşıyorlar üstelik. İsmi verirsen ben de her zaman şikayet etme veya başka ne istersen destek olurum sana. Çok çok geçmiş olsun. Güçlü duruşundan dolayı tebrik ederim.
        moon_night
        3 tane de benden şimdilik
         mrsnl33
         Öncelikle geçmiş olsun.Gercekten bir erkek olarak ben de yasadigin bu olaydan dolayı üzüldüm.Umarim bi daha ne senin,ne de diğer kız arkadaşların başına gelmez.
          karolunita-
          Ay oça bak yaa bundan bana da oluyo arada burada baya çok var bunlardan
           mevsimlerdensnbahar61
           Acıyorum böyle insanlara yazık hayattaki kadın algısı bu, işte böyleleri hep kullanılır hayatları boyunca ne saf sevgiyi tadarlar ne sevilmeyi bir idoit gibi yaşayıp giderler He tek amaçları ve ilgi alanları tabiri caiz “kız düşürmek” sonra düşürdükleri sandıkları kadınlarda bunları kukla gibi parmağında oynatır vsvs herkes layıkını bulsun
            climax
            bitmedi şöyle terbiyesiz insanlar ya. engellediğine çok sevindim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.