Kızlık Sarı Senin İçin Ne İfade Ediyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marmarian
   Kızlık zarı dediğimiz şey aslında bir zar değildir; delik delik süzgeç gibi, saçak gibi, delikli pul gibi bir et parçasıdır. Bazen ise kızlık zarı doğuştan hiç olmayabilir. Kızlık zarının ne anlama geldiğini bilim adamları açıklıyorlar... (Bkz google) Kızlık zarı konusu benim için safsatadan ibaret. Hatta mesela 27 yaşına kadar bakire kalmayı başarmış bir kadınla evlenmekten de sevgili olmaktan da korkarım. O hatunun ilkel duygularının kurbanı olmak istemem. Ben hem kadının hem de erkeğin şartlarla “O” ülvi(!) kişiye kendisini saklama zihniyetini sağlıksız ve narsistçe bulurum. Bir çok nedenden dolayı hayatımı paylaşacağım insanın cinsel dogmaların ötesine geçerek öze ulaşmış olmasını beklerim. Kaldı ki tanıştığım ve hoşlandığım bir kadın 27 yaşındaydı ve ben bakireyim dediği için “kusura bakma, problemin nedir bilmiyorum ama bu yaşa kadar bakire kalmayı bir şekilde becermiş biriyle birlikte olmak istemem” dediğimde yüzüme şaşkın bir şekilde bakmıştı. Sanırım “ilk kendini bana sunacağı için coşku duyacağımı düşünmüştü... O şaşırdıkça ben de şaşırmıştım. Korku, zayıflık, öz güvensizlik, narsistik duygular gibi ilkel duyguların mazeretlere bürünmesi dışında bir insan neden bakire birini tercih etmek ister ki? Neden? Onu eşya gibi kullanmayacaksa neden ister? Mesela hiç daha önce aşık olmamış biri İlk defa sana aşık oldum dediğinde de korkarım. Ne bedeller ödeyeceğimi düşünürüm o üstün(!) insanın aşkına layık olmak için 🙃 Hayatı yaşamış insanın benimle neden birlikte olduğunu bilmenin hızurunu hiç bir şeye değişemem...
    disi.ejderya
    Kızlık sarı ne yav jdhdhjd kırmızı olmasin i
     tsukyomi
     Doğru bir düşünce nasıl yanlış aktarılır yazısı olmuş bu biraz. Yahu mevzubahis Türkiye, ne demek 27 yaşına kadar bakire kalmış kadın problemlidir? Hiç mi Türk toplumunu tanımadın? Hiç mi din tanımadın? Arz talep meselesini bilmez misin? Bekaretin de, yaygın Arap kültürünün de canı cehenneme bu arada, bu konuda aynı düşüncedeyim. Ama sırf bir düşünceyi yermek için gözleri komple kapamak seni onların laciverti yapar. Ben bakire tercih etmiyorum der geçersin, bu ne düşmanlık?
      patronicee
      Kızlık zarı ha! Siz o önce beyninizde ki hiç zeka parçacığı girmemiş olan zarı patlattın. Bakire beyinlerinizle kadınlara akıl oyunları yapmayın! Ne zarmış arkadaş? İki bacağımın arasında;varlığı ve yokluğu beni dahi ilgilendirmeyen, ama dillere pelesenk olmuş şu gereksiz şeyi konuşmayın artık. 27 değil 47 yaşıma kadar canım istememiş seks yapmamışım, kime ne? Ya da reşit olmuş seks yapmışım, kime ne? Zar var ya da yok, gidin az ötede konuşun!
       me_out_bye
       Bize gore değerli kutsal bir şey. Yurtdışında aşağılanmak oluyor evet. Yani kaç yaşına gelmiş ve kimse ile yakınlaşamamış kimse onu istememiş sevmemiş gibi algılıyorlar. Bir hayatı yok ezik gibi lanse ediliyor. Bu yüzden bakire diyorlar. Yani hala olduğunu gibi duruyor asosyal gibi kimsye bulaşmamıs hep evde oturmuş gibi gibi gibi algılanıyor. Bu da sağlıksız tabi diye yorumlanıyor insanlar senden hoşlanmıyor var bir sıkıntısi diyorlar. Ama bizde adam göbek atıyor. Weeheeey BENİM OLACAAAĞK DAHA TAZE HİÇ BİŞE YAPMAMİŞ BENIMLE YAPACAK OH BENIMM OHH diye.
        gizemino
        Dogrusu ifade ettiği tek şey bunu önemseyen erkeklerden uzak durmamızı belirleyen kıstas olmasi
         theguard
         sallamayın ak. Kızlık zarı yani hymen zarı koruyucu bir tabakadır. 8 farklı çeşidi vardır.Hemşire abiniz konuşuyor.
          abdes_terligi
          kızlık zarının bekaretle hiçbir alakası yok sen ne gevelemişsin öyle ya? Bir de bakire/bakir olmayı da kötü bir şey gibi göstermişsin kesinlikle kötü değil. Bakire/bakir olmamak da kötü değil. Çok yanlış bir yaklaşım sergilemişsin.
           talihsizinteki
           hiçbir şey
            kafatamircisi
            Ooww zar çok önemli
            https://dio.onedio.com/dio/1495864?t
            https://dio.onedio.com/dio/1495864?t
             arasserin
             Hicbir sey?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.