Kızlarının Eş Seçme Şansı Olmayan, Flörte Karşı Bir İzzet Yıldızhan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   İki kızı yedi oğlu varmış İzzet Bey'in. Kızları üzerinde de bir hayli baskı kuruyor anladığım kadarıyla. 'Kızlarımın eş seçme şansı yok, flörte karşıyım...' demiş. Eş seçme şansı yok derken? Görücü usulü falan mı anlamadım? 'Geçmişle ilgili yapılmış haberler, belden aşağı vurmalar... Hepiniz cezanızı çekeceksiniz, emin olun. Bu kadar kolay olmamalı. İnsan insanın anasına, avradına, bütün ailesine hakaret edemez. Sosyal medyaya bir sınır getirilmeli. Maalesef getirilemiyor ama Türkiye'de bir hukuk var. Ben adalete inanıyorum. Hepinizin cezalandırılacağını gözlerimle göreceğim, şahit olacağım.' gibi de bir açıklaması olmuş. Kızları adına çok üzüldüm ya. Var demek ki böyleleri hala.
   https://twitter.com/CapaMagMagazine/status/1453405034679525394
   https://twitter.com/CapaMagMagazine/status/1453405034679525394
    talihsizinteki
    yedi oğlu için de karşı mıymış flörte
     merivella
     Pehhh ahlak bekçisine bakın hele otel de baskın yediği günleri ne çabuk unutmuş üstüne ahlak bekçiliği yapıyor utanmaz. Hayır kim çikarıyor bunları televizyona.
      pisilamest1
      geçenlerde bir tane kadına "güzelsin" vb mesajlar atan adam değil mi bu?
       gameofdio
       Böyle insanlar susmalı ya susun siz. Konuşmayın bi zahmet.
        nagini_lv
        Mağara devri bitti diye duyduk. "Uga buga" abi aynen haklısın.
         me_out_bye
         Kızlar o adamı şu an terkedip g*t gibi bırakıp bir şekilde kendi hayatlarını yaşasalar daha iyi olacaktır. Bu insanlar ebeveynliği çok yanlış anlamıştır. Bunlardan asla fayda gelmez. 18 yaşına kdr aileden yardım alır 18 yaşında sonra kişi kendi hayatını kendisi belirler. Bir bireydir kimse ile alakası yoktur. TC vatandaşı olaral adı şu soyadı şudur böyle yaşayan yaşayacak olup ölecek olan bir bireydir. - Gelin nolur sizi göreyim diye yalvar yakar konumuna düşebilir o adam. Böyle olmasö gerekmektedir aslında ama bunlar hep iyi niyetten masumluktan faydalanır kendi sklerinin keyfine bir sistem oluşturup hayatın böyle yaşanmasını arzulayan çokta kaliteli olmayan kamillerdir. Buna zorladığı icinde işleri ya kendi öz kızları masum insanlar zarar görür ya da gizli gizli arkasından yaparlar ne yapacaklarını sahte bir ilişkiye dayalı bir ebeveyn olursun. İkiside kötü. En ufak kabul edilir tarafı yok bu bencilliğin insanı kendi malı olarak görmenin. Kendisinin yarattigini falan duşunur halbuki boyle bir şey yok.
          marvelhulk
          bu zihniyet yuzunden zaten bu haldeyiz kendisi flört etmemiş mi ya da oğullarıda flörtt yapmaasın abi varmk böyle örümcek kafa
           android_dahaiyi
           o kızları hemen böyle zorba bir babanın yanından kurtarmak lazım. adam kızlarına köle muamelesi yapıyor resmen
            samyeli90
            Kendisi de bir ara kadınlarla basıldı otel de şimdi ahlak bekçiliği mi yapıyor sen karşı ol istediğin kadar onlar yine yaparlar yapacaklarını flörte karşıymış belli işte geri kafalı olduğu
             turuncu_sapka
             Bu dönemde hala aynı zihniyet. Birde çıkmış televizyonaa övünülecek bir şeymiş gibi anlatıyor 😡
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.