Kızlarının Eş Seçme Şansı Olmayan, Flörte Karşı Bir İzzet Yıldızhan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   İki kızı yedi oğlu varmış İzzet Bey'in. Kızları üzerinde de bir hayli baskı kuruyor anladığım kadarıyla. 'Kızlarımın eş seçme şansı yok, flörte karşıyım...' demiş. Eş seçme şansı yok derken? Görücü usulü falan mı anlamadım? 'Geçmişle ilgili yapılmış haberler, belden aşağı vurmalar... Hepiniz cezanızı çekeceksiniz, emin olun. Bu kadar kolay olmamalı. İnsan insanın anasına, avradına, bütün ailesine hakaret edemez. Sosyal medyaya bir sınır getirilmeli. Maalesef getirilemiyor ama Türkiye'de bir hukuk var. Ben adalete inanıyorum. Hepinizin cezalandırılacağını gözlerimle göreceğim, şahit olacağım.' gibi de bir açıklaması olmuş. Kızları adına çok üzüldüm ya. Var demek ki böyleleri hala.
   https://twitter.com/CapaMagMagazine/status/1453405034679525394
   https://twitter.com/CapaMagMagazine/status/1453405034679525394
    talihsizinteki
    yedi oğlu için de karşı mıymış flörte
     merivella
     Pehhh ahlak bekçisine bakın hele otel de baskın yediği günleri ne çabuk unutmuş üstüne ahlak bekçiliği yapıyor utanmaz. Hayır kim çikarıyor bunları televizyona.
      me_out_bye
      Kızlar o adamı şu an terkedip g*t gibi bırakıp bir şekilde kendi hayatlarını yaşasalar daha iyi olacaktır. Bu insanlar ebeveynliği çok yanlış anlamıştır. Bunlardan asla fayda gelmez. 18 yaşına kdr aileden yardım alır 18 yaşında sonra kişi kendi hayatını kendisi belirler. Bir bireydir kimse ile alakası yoktur. TC vatandaşı olaral adı şu soyadı şudur böyle yaşayan yaşayacak olup ölecek olan bir bireydir. - Gelin nolur sizi göreyim diye yalvar yakar konumuna düşebilir o adam. Böyle olmasö gerekmektedir aslında ama bunlar hep iyi niyetten masumluktan faydalanır kendi sklerinin keyfine bir sistem oluşturup hayatın böyle yaşanmasını arzulayan çokta kaliteli olmayan kamillerdir. Buna zorladığı icinde işleri ya kendi öz kızları masum insanlar zarar görür ya da gizli gizli arkasından yaparlar ne yapacaklarını sahte bir ilişkiye dayalı bir ebeveyn olursun. İkiside kötü. En ufak kabul edilir tarafı yok bu bencilliğin insanı kendi malı olarak görmenin. Kendisinin yarattigini falan duşunur halbuki boyle bir şey yok.
       gameofdio
       Böyle insanlar susmalı ya susun siz. Konuşmayın bi zahmet.
        trueliving
        kızlarını korumak istiyor,bence neden olmasın
         trueliving
         sen bi zahmet konuşma bence , ya ne yapacak bu kızlr direk evlencelk mi sonra mutsuz olacaklar
          pisilamest1
          geçenlerde bir tane kadına "güzelsin" vb mesajlar atan adam değil mi bu?
           nagini_lv
           Mağara devri bitti diye duyduk. "Uga buga" abi aynen haklısın.
            turuncu_sapka
            Bu dönemde hala aynı zihniyet. Birde çıkmış televizyonaa övünülecek bir şeymiş gibi anlatıyor 😡
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.