Kızlar Sakın Evlenmeyin
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lellu
   Tamam evlenmem ama kadının hastalığı neymiş
    cinayetvaraga
    erkekler de evlenmesin usta. aynı şey bizim icin de geçerli.
     tsukyomi
     İstemeye istemeye kabul ettim teklifi. "Savaş bitince evlenecek biz devuşka" dedi taktı yüzüğü. O yüzük bazen beni boğuyor, ya o tutkuyu, o bağlılığı kaybedersek, ya rehavete kapılırsak diye düşünmekten kafam yanıyor. Reddetsem üzülecek, alınacak, reddetmesem risk büyük.. Varsa alırım taktiklerinizi.
      thetalentedmrripley
      Doktor tavsiyesi ile kocayı bırakmak😂 Üstelik benimki beni tek seferde değil de azaltarak bırakmıştı, ulan bee 😂😂😂 Dioda dinlenilmesi gereken tavsiyelere ekleyin bu başlığı kızlar, hayat kurtarır 👍
       piremses-123
       Tatlım bence hastana iyi bir psikiyatristi önerebilirdin
        iceel
        Kadın için evlilik cam kafeste yaşamaktır. Kafesin duvarları beklentilerden oluşur. Öyle çok role bürünmeniz gerekir ki. Evde hizmetçi, mutfakta aşçı, çocuklara birinci sınıf bir dadı, kocasının yanında dışarıda şık bir eşlikçi, yatak odasında fahişe, ailesine yüzakı gelin, davetler veren ev sahibesi, para kazanan meslek sahibi, iyi bir ekonomist, güzellik uzmanı, diyetisyen, sporcu... Evlilik birliğini korumak da asli görevindir. Sadakat yükümlülüğünün yanında kocanın sadakatinden de sorumlusun. Çünkü aldadırsan adın belli. Kocan aldatırsa suç yine senin "Kadın olsaydın da elinde tutsaydın". Şimdi düşün bakalım yukarıda saydıklarımın hangisinde başarısız oldun?
         sihirbaz
         Doğru adamlarla evlenin kızlar inanmayın onalara
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.