Kızlar Gerçekten Erkeklerin Poposuna Bakar mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bakhele-pezevenk
   Ben onun yalan olduğunu düşünüyorum...
    nyksky
    Fiziğini çekici bulduğum bir erkeğin döndüğünde bakarım kıçı da güzel mi diye. Samimiyet derecesine göre arka cebe el sokma, şaplak atma gibi şeyler de yaparım. Babam dahil ailedeki erkeklere de şaplak atarım. Aslında kadınlara da yapıyorum. Ya ben bildiğin sapık gibi dolanıyorum herhalde.
     gokhan-saver
     Bu popoya da bakmayan kadın ne biliyim🤷‍♂️
      ilsasilem
      Ben bakarım. Hatta bakmakla kalmaz 'offf göte bak be' de derim. İçimden tabi. Popo önemli benim için. Slikonsuz olması ilk tercihim.
       shaheen
       Evet beyler artık edepli şeyler giyiyoruz. Devir kötü 😂
        velevkiozge
        Birini beğenmek, birinin bir uzvunu, organını, vücudunun herhangi bir yerini beğenmek çok tabii bir durum. Kimi sevdiğinin gözlerine bakar, kimi karşısından gelen birinin kokusundan ya da gülüşünden etkilenir. Ya da etkilendiği insana bakar, inceler. Bir kadın da gayet tabii bir erkeğin poposuna, memesine, koluna, yüzüne bakabilir. Bunu yapması erkeği sikmek istemesi (bunu bu adlandırmayla kullanmamın amacı daha net anlaşılır olması, yoksa sevdiğim bir kelime değil) anlamına gelmez. Çoğu erkek, kadınların vücuduna ağzından salyalarını akıta akıta, o vücutta fanteziler oluşturarak baktığından ve bu durumun iğrençliğinin farkında olacaklar ki bunu ''narin'' hanımlara yakıştırmadıklarından, kadının popoya bakmasını yadırgıyor olması normaldir. Kaldı ki kadın bakışlarıyla taciz etmediği sürece kadın, erkeğin poposundan tahrik de olmuş olabilir. Çoğunuz, erken son bulan ve bencilce cinsel tecrübeleriniz olduğundan bilmiyor olabilirsiniz ama biz kadınlar da cinsel açıdan tatmin olabiliriz, olmak isteyebiliriz ya da bir şeyler bizi yükseltebilir.
         buse01
         Ben bakmıyorum da arkadaşım bakıyor mesela bankada bi erkek vardı arkası dönüktü offf poposuna bak dedi ben de onun sayesin de baktım ama hiç yükselesim gelmedi
          baymayanbayan
          Ne yapalım sizin kıllı g#tunuzu dnxndn
           mercannn
           Tabisi de önemli. Bizden Demir gibi göt bekliyorlar..
            roxannee-
            Bunun bu kadar merak konusu olması ilginç. Neden bakmayalım :) Siz kadınların her zerresini incelerken biz kadınlar erkeklerin poposuna bakınca niye olay oluyor ki. Elbette bakıyoruz. Kaşına, gözüne, dudaklarına, dişlerine baktığımız gibi poposuna da bakarız :)
             amakafamiznasiguzel
             bi gün başıma büyük iş alacam :/ maalesef evet
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.