Kızlar Bunun Doğrunun Doğruluk Payı Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yk_45
   yazamamışım mk başlığa.neyse işte bu sizce doğru mu açıklama alalım şu kararmanın olması çamaşırın etkisi varmı
    eski_bi_tanidik
    Sanane peki
     melina26
     vantilatör mü takalım napalm aw siz önce bi kendinize çözüm bulun
      garavel_usta
      Ben bazen hava aldırıyorum işe yarıyor
       patronicee
       Yanlış ağda veya traşlama Nefes aldırmayan, dar kumaşlar(iç çamaşırı, pantolon vs) Kalitesiz vajinal bakım ürünleri Yeterli gelmeyen temizlik ve akabinde enfeksiyon.
        me_out_bye
         eo110
         Benim bu konuyla bir tespitim var ama yazamam.
          tsukyomi
          En önemli kısmı ten. Buğday tenden pembe mekan bekleyemezsin. Beyaz tenlilere epilasyonu lazerle yapmasını (kökten çözüm), doğru iç çamaşırı kullanmalarını ve temizliğe önem vermelerini tavsiye ederim. Ama şekil a'daki gibi A4 beyazı tene sahipseniz şunları yaptığınızda yavruağzı bir fw-44 ortaya çıkıyor, uyarayım. Gerçi bu tene ne yapsan tezat duruyor aw.
           theguard
           Guardın İyi geceler Başlığı sıkıcı , itici. Ama Vajinanın rengini tartışmak değil. Vay beee. Helal olsun size. Küstüm. :((
            abdes_terligi
            doğru değil. Kararma, melanin pigmentinden dolayı olur ve tamamen genetiktir. Pembe olanlarda vücut genetik yapısından dolayı az melanin üretir. Bu arada büyüklüğü filan da tamamen genetik. Kadınların cinsel organını renginden boyutundan ve şeklinden yola çıkarak kötüleyen insanlar siktirip gitsinler insan anatomisini öğrensinler. Bir halt bilmeyip konuşuyorlar boşboş. Hazır konu cinsel organa gelmişken erkeklerinkine de değineyim. Erkeklerde de boyut ve şekil genetik, bu tip şeyler yüzünden kimsenin kötülenmemesi gerekli. Açık renkli cinsel organ koyu renkli olanlara üstün değildir, büyük penis küçüğe üstün değildir (hatta aşırı büyük olanlar kadınlarda iç kanama vs sebep olabiliyor).
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.