Kızın Sevgilisi Olmasına Rağmen Benimle Birlikte Oldu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rromeoo
   erhaba arkadaşlar, kızın sevgilisi var bununla konuşmaya falan başladık numarasını aldım, Instagram aldım derken günden güne ilerlemeye başladı sevgilisi olduğunu söyledi ama benimle takılmak ben nereye istersem oraya geleceğini söyledi. Hep en sonunda ne olduğunu anlamak için parklarda falan beraber olmaya başladık. Kız üniversitede okuyor son gün buluşması yapmak istedim buluştuğumuzda yanına gideceğimi söyledim ve sevgilim var gelmeni istemiyorum kötü olur falan söylenmeye başladı. Dudağından öpmek için yanaştım sürekli kendini uzaklaştırdı ve sen dudağımdan öperken bir şey hissediyor musun ben bir şey hissetmiyorum dedi. Kaç gün öpüştü geldi bir ara bununla konuşmayı kesmiştim çarşıda gezerken story atmıştım bende gelebilir miyim diye mesaj göndermişti şimdi yine bir şey yazmıyor ama WhatsApp'ta Instagram'da hala ekli ve hikayelerimi görüyor. Bu kızın ne yapmak istediğini anlayamadım
    sacmaliklarbekcisi
    aldatan biriyle bile bile beraber durmuşsun ( bana göre yanlış ne kadar yargılamak istemesem de senin de ciddi sorunların var ) sonra da bu karaktere sahip birinin seni de şutlamasına mı yorum istiyosun ?
     cimilli
     Başlığı ben açtım sandım
      lellu
      Bir şey hissetmiyorsa öpme artık 🤷‍♀️
       piremses-123
       Tatlım burç uyumsuzluğu diye yorumladım
        eski_bi_tanidik
        Cimilli açtı zannettim başlığı görür görmez o aklıma geldi. 😂 SENİNLE Eğleniyor. Sevgilisi varken başkasıyla konuşandan hayır gelmez.
         bright-wizard
         Peki o çocuğa ne oldu
          tsukyomi
          Yedek lastik olmuşsun diye yorumladım 🤷‍♀️
           peripedia
           Ya böyle çirkin şeylerden etik dışı ilişkilerden bahsetmeyin arkadaşlar ya valla çok duyuyorum ve midem kaldırmıyor artık ne kadar kişiliksiz insanlar var ya hu.
            android_dahaiyi
            kızın sevgilisi olduğunu bile bile ilişkiye devam etmişsin, bir de aldatılan çocuğun yerine koy kendini. boynuzlanmak hoşuna gider miydi. kıza yol ve iyilik namına sevgilisine de söyle. nasıl bir kızla birlikte olduğunu görsün
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.