Kızılay'ın Toplanan Kan Bağışlarını Devlet ve Özel Hastanelere Parayla Sattığı Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Bugün internette dolaşırken sosyal medya platformunda bir kişi kızılaya kan vermeyin bizden bağış için alınan kanları satıyorlar diye paylaşım yapmış Doğruluğunu araştırdım gerçekten böyle bir olay varmı diye birçok haber ve şikayet forumlarında insanlarda böyle bişey in olduğunu teyit etmişler Aile hekimi olan bir sağlık personeli arkadaşımı aradım dedi parayla alıyoruz onlar nereden alıyor bu kanları tabi kan bağışı hayat kurtarır diye slogan atıyorlar sizden bizden alıyorlar dernek çatısı altından çıkmış holdingleşmiş adını kirletmiş bir kurumdur kızılay Zaten kızılayın Ensar vakfı ile de bağlantısı olduğu haberlerini de duymuşsunuzdur Ensar vakfı da kurumlarında birçok defa çocuk istismarı ve çocuk tacizi haberleri ile gündem olmuş kirli vakıflardan biridir.
    berat_albayrak_
    200 yıllık hayırseverlik kurumunu neye çevirdiler
     sezgy
     Başından beri pek güvenmezdim zaten...
      badideasensei2
      Ensar Vakfı vs bunları duymuştum ama parayla kan satma işi cidden beni şok etti. 😕
       gregory_
       Kizilay kan merkezinden seneler önce 100tl ye kan almistim ama hastaneler isini bilmiyordum simdi duydum. Bu hükümet güvenilir kurum birakmadi ki.
        merivella
        Püüüüüaaü vampirlere bak hele yazıklar olsun size verdiğim kanlara
         gavrilovich
         Senin söylediğin hiçbir şeye inanmıyorum Ahlaksız herif. İnsanların görüşlerine burnunu sokan ve polemiğe neden olan bir insansın. Maske takmayı bırakta gerçek yüzünü dök şuraya.
          kafatamircisi
          Lan galilovic ne haltsan bu sana son uyarım bi daha benim başlığıma gelme bi derdin varsa kuyruk acın varsa aç başlık konuşalım gtün yiyorsa çapsız bir kendine birde bana bakulan aq kokuşmuş ergen kekosu 3 kuruşluk aklın 40 kiloluk sıfatın var yol al uza
           makeup-alp
           Her çıkan habere inanmamak lazım ama doğruluk payı var mı yok mu orasını bilemem. Ben her ay Kızılay'a kan bağışlıyorum, benim niyetim belli.
            gavrilovich
            Ahlaksız insan bir kızla konuşmayı beceremeyen ahlaksızın tekisin. Görüyorsunuz ne ml olduğu sözlerinden belli.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.