11
25.10.2020
Kızılay'ın Kan Bağışı Kampanyası: Kan Verenlere 5 Litrelik Yağ Hediye
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sozdedegilgozde
   Şimdi sorarım size bu ne demek? Bu insanlar yıllardır kendi rızalarıyla kan veriyordu zaten. Ne demek kan bağışlayana yağ hediye? Buradan nasıl bir rant sağlanmaya çalışılıyor. Burada insanların mahrumiyetinden bir fayda, çıkar sağlama çabası var diyebilir miyiz? İnsanlar kan vermek için kuyruk olmuşlar. Çünkü insanlar aç. En temel ihtiyaçlardan olan yağın fiyatı aldı başını gitti. Ayrıca kan bağışlarının düşme sebebi muhtemelen pandemi süreciyle alakalıdır. Bu süreçte kan bağışı yapmak ne kadar doğru bunu da ayrıca merak ettim.
   https://onedio.com/haber/kan-verene-5-litrelik-yag-hediye-kizilay-in-kampanyasi-sosyal-medyada-tepki-cekti-937825
   Haber için;
    tam1peach
    insanlar kan vermek istediği için kan vermiyor , zeytinyağı için kanını satıyor. yazık ülkenin düşütüğü duruma bak şu haberi okusam pakistanda yaşandı zannederdim ama
     djsinemovic
     Pipet batırıp kanımızı da emin??
      cinayetvaraga
      Bakın şimdi bendeki mesleki dedormasyondan yola çıkarak başka bir açı göstereyim. Kan vermek mecburi değil evet. teşvikle, keko gibi kan topluyor. isteyen verir. AMA yine birilerine para kazandırılıyor. kızılay yağları kimden aldı? hangi firmadan kaç ton teşvik adı altında yağ alındı? 81 vilayeti düşünün. miktarı... daha da başka bir şey demem.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.