Kızdan/Erkekten Çok Erkek/Kız Arkadaşı Olan Kız/Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Başlık biraz bilmece gibi ama cinsiyete göre ayırmamak için böyle yazdım. Genelleme yapmak pek doğru olmaz. Benim hemcinslerime oranla erkek arkadaşlarım daha fazla çünkü kız grubunda illa ki bir uyuşmazlık oluyor. Erkeklerde böyle bir problem daha az fakat erkek arkadaşım olduğunda büyük sıkıntı bu durum... Tüm hepsi bana yürüyormuş gibi tepki veriyorlar genelde oysa alakası bile yok. Hepsiyle çok güzel goygoy yapıyoruz, flörtleşme hiç olmuyor. Aynı durum erkekler için de geçerli erkek arkadaşınızın çok fazla kız arkadaşı olsa siz ne tepki verirdiniz? Bana göre hepsiyle tanıştıktan sonra sıkıntı yok kötü niyetli olanlar kendini belli ediyor zaten :))
    fairytale-
    Hic arkadasi olmayan ben 🚬
     android_dahaiyi
     soruyu anlamaya çalışan ben dfdsfd
      tsukyomi
      Erkek arkadaşlarım daha fazla, hormonlar stabil. Cinsiyetten ziyade kafa yapısı ve çevre etkendir arkadaşlıkta. Sağlıklı insanlar kendi kafa yapısına uyan insanları arkadaş olarak seçerler, gerisi azap oluyor zira. İlla kadın olmalı/erkek olmalı diyorsanız art niyet var demektir.
       catherine-earnshaw
       Arkadaşlarımın ve benim tecrübelerimize göre o kız/erkek kankam diye takıldığı kızların/oğlanların biriyle sevgili olur. Belki de birkaçıyla, bilemiyoruz :) Öyle bir sevgiliniz varsa kendisinin çalınma ihtimali her zaman yüksek.
        buse01
        Bende erkekler daha fazla, kız da var da kızların hepsiyle anlaşamıyorum ama erkeklerin her türüyle anlaşırım 🤷🏻‍♀️ ilkokul ve ortaokulda da erkeklerle anlaşamıyordum öskskxjxk liseye geçince ters tepti
         sayyad-i-gam
         erkekse bu cok kız arkadaşı olan. Nonoş erkek olasılığı coktur.genelleme yapmıyorum. kadınsa bu cok erkek arkadaşı olan ya zarurettir ya da meslek icabı çünkü kadınlar kadınları daha cok sever Biz erkeklere göre
          cinayetvaraga
          olabilir, her kombinasyon normaldir. aksini düşünenlerin niyeti bozuktur.
           silmarillion
           Hormonları bozuktur lol, bu ne biçim soru:)
            anemik
            bir kadın ay ben kadınlarla anlaşamıyorum diyorsa ondan uzak durun, benden küçük bir tavsiye.
             mrlawyerkk
             Ne okudum ben? Arkadaşlarımızla cinsiyetimizin doğru orantısı ne ben onu anlamadım. Yan ben erkeğim diye çevremdeki erkeklerin ve erkek arkadaşlarımın sayısı fazla mı olmalıdır?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.