Kızdan/Erkekten Çok Erkek/Kız Arkadaşı Olan Kız/Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Başlık biraz bilmece gibi ama cinsiyete göre ayırmamak için böyle yazdım. Genelleme yapmak pek doğru olmaz. Benim hemcinslerime oranla erkek arkadaşlarım daha fazla çünkü kız grubunda illa ki bir uyuşmazlık oluyor. Erkeklerde böyle bir problem daha az fakat erkek arkadaşım olduğunda büyük sıkıntı bu durum... Tüm hepsi bana yürüyormuş gibi tepki veriyorlar genelde oysa alakası bile yok. Hepsiyle çok güzel goygoy yapıyoruz, flörtleşme hiç olmuyor. Aynı durum erkekler için de geçerli erkek arkadaşınızın çok fazla kız arkadaşı olsa siz ne tepki verirdiniz? Bana göre hepsiyle tanıştıktan sonra sıkıntı yok kötü niyetli olanlar kendini belli ediyor zaten :))
    disi.ejderya
    Hic arkadasi olmayan ben 🚬
     tsukyomi
     Erkek arkadaşlarım daha fazla, hormonlar stabil. Cinsiyetten ziyade kafa yapısı ve çevre etkendir arkadaşlıkta. Sağlıklı insanlar kendi kafa yapısına uyan insanları arkadaş olarak seçerler, gerisi azap oluyor zira. İlla kadın olmalı/erkek olmalı diyorsanız art niyet var demektir.
      buse01
      Bende erkekler daha fazla, kız da var da kızların hepsiyle anlaşamıyorum ama erkeklerin her türüyle anlaşırım 🤷🏻‍♀️ ilkokul ve ortaokulda da erkeklerle anlaşamıyordum öskskxjxk liseye geçince ters tepti
       cinayetvaraga
       olabilir, her kombinasyon normaldir. aksini düşünenlerin niyeti bozuktur.
        silmarillion
        Hormonları bozuktur lol, bu ne biçim soru:)
         mrlawyerkk
         Ne okudum ben? Arkadaşlarımızla cinsiyetimizin doğru orantısı ne ben onu anlamadım. Yan ben erkeğim diye çevremdeki erkeklerin ve erkek arkadaşlarımın sayısı fazla mı olmalıdır?
          honeybee
          erkekler candir ya en tripleri, ne kiskanma huylari vardir. arkandan kuyu kazmazlar kizlar da bu cok var aci ama gercek
           bukafelos
           benim daha çok erkek arkadaşım var. kız arkadaşlarım da var tabii ki ama erkek daha çok ya. ben çok arkadaş olamıyorum kadınlarla. ayrıca, kadınlar bakınız diğer dio'larda görüldüğü üzere, daha çok arkadaşlık tercihlerini erkeklerden yana kullanmayı tercih ettiklerini göreceksiniz. neden?! çünkü, sıkı durun buraya dikkat! çünkü, ne yazık ki, kadınlar sıkıcıdır!
            android_dahaiyi
            soruyu anlamaya çalışan ben dfdsfd
             kojiro
             Bu nasi baslik aq
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.