Kız Ört Bacaklarını – Oğlum Göster Amcalara Pipini!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Erkek çocuğun olursa bi övünürsün erkek adamın erkek oğlu olur, erkek çocuğuna sünnet düğünü yaparsın, kız çocuğunun regl dönemini saklar sınız! Afedersiniz siz ne tür bir y.... Kız çocuğumuz oynarken aman etek giyme açılır bir tarafın derken, oğlumuza; “Göster amcaya pipini” deriz. Öyle ya erkek; varlık amacı o! Daha doğrusu sizlerin yarattığınız erkek o. Kız büyür sevgilisi olur. “Aman ha adam gibi konuş ne erkek arkadaşı?” denir. Oğul çapkın olur “sana kız mı yok?” olur. İnce ince işlenir “erkeksin sen; her şeyin sahibi, her hakkın sahibisin.” Bu mudur örnek toplum ahlakı?
    moon-night
    toplum ahlaksızlığı desek daha doğru olur
     mrsnl33
     Her şey aile eğitimiyle başlıyor evet.Bahsettigin şekilde büyütülen çocuklarda büyüdüklerinde kadınları daha aciz,zayıf insanlar olarak görüyor.Erkek oldugundan dolayi her seyi yaptirabilecegine inaniyor.Cevresinde böyle görmüş çünkü.
      strangestar
      Tezatlıklar ülkesine hoşgeldiniz
       berat_albayrak_
       Sonra diyolar bizim avrupadan neyümüz eksik
        merilolika
        böyle konularda beni sinir basıyo
         makeup-alp
          kitaptakikurt
          ahlakın tavan müslümanlığın had safhada olduğu tiplerdir bunlar.kadın dövmeyi,kadına ayak yıkatmayı,kadının mesleği olmayıp kendisine bağlı ayakları üzerinde durmayıp asalak haline getirmeyi görev bilmiş çomar erkek modelidir bunlar genelde.çünkü kadın kendisinden eğitimli meslek sahibi olduğu takdirde terkedileceğini çok iyi bilir özgüvensiz çomar efendi baskın olmayı hedefler ağırlığını koyar
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.