Kız İstemeden Sonra Evlilik Teklifi Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   android_dahaiyi
   evlilik teklifinde yeni bir akım başlamış. önce kızı babasından isteyip işi garantiye aldıktan sonra evlenme teklifi etmeye başlamış erkekler. bu kadar rahatlık olmaz canım. işini garantiye almadan böyle cesaretsiz biriyle evlenmek istemezdim açıkçası. erkekler reddedilme ihtimalini de düşünmeli artık sırf bu ihtimali yok etmek için aileyi işin arasına sıkıştırıyorlar. korkakça...
    minmina
    evlilik teklifindeki masrafı da düşürmek istiyorlar. zaten nişanlıyız, kızı almışım deyip basit bir teklif yapıp geçiştiriyorlar.
     sairsel
     Tekliften önce kabul edilip edilmeyeceği bir nebze anlaşılır diye düşünüyorum. Yok ben bu işi piyangoya bırakırım ve sonucu bekleme heyecanını yaşarım diyen varsa orasını bilemem.
      esseref
      ee gayet doğru kara biz işimizi garantiye alalım da evlilik teklifini de en güzelinden yaparız canım :D
       silmarillion
       Buna akım diyeni alkışlıyorum (diyen ile alkışlıyorum arasındaki kelimeyi siz seçin). Kardeşim bu bildiğin görücü usülü, yine de sen bilirsin.
        iceel
        İş aileyle görüşme aşamasına geldiyse evlilik teklifi ne alaka. Bazı şeylerin sırf yapılmış olsun diye yapılması tuhaf. Atraksiyonlu, janjanlı teklif törenleri de açıkçası yapmacık geliyor bana. Amatör bir tiyatro gösterisi. Olay romantizmden çıkmış, sidik yarışına dönmüş (çok afedersiniz) . Evlilik teklifinde bulunacak kişi (kadın ya da erkek) alacağı cevaptan emin olmasa neden teklif etsin ki.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.