Kız Arkadaşınızın Siz Olmadan Arkadaş Grubuyla Tatile Çıkmasına İzin Verir misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Aşırı kısıtlayıcı bir sevgili olduğumu düşünmüyorum. Kız kıza tatile okeyim fakat kız arkadaşımın kızlı erkekli ben olmadan bir tatile gitmesini istemem. İçinde bekar erkekler varsa asla izin vermem. Sonuçta bu tatil ortamlarında neyin ne olacağı belli olmuyor. En yakın arkadaşı bile olsa insan güvenemiyor. Tatil ortamı, sarhoşluk hali, beraber kalınma gibi birçok etmen var. Ayrıca benim gelmemden rahatsız olunan ortamda ben bir sıkıntı ararım. Bu durum sizce normal mi? Ben buna izin vermenin de sağlıklı bir ilişkide olmadığının göstergesi olduğunu düşünüyorum.
    gregory_
    Olacak varsa olur tatil veye normal yasantida , güveniyorsan birlikte ol yok degilse bekcilikle geçmez hayat.
     ladydisko
     İzin kelimesi bana o kadar itici geliyor ki ha tatil ha gece gezmesi bazı şeyler olacaksa olur kısıtlama telefonla darlamak hem kendinize hem ona eziyet bir ilişki içerisindeyken kendinizi yıpratıp 40 senelik evli gibi ilişkimizi kurtarıcağım diye kendinizi zorlamayın olmuyorsa olmuyordur
      yabadabadu
      evet.
       tsukyomi
       Güvenmediğiniz insanlarla ilişki içine girmeyeceksiniz, kafanız rahat olacak. Her hıyarım var diyene tuzla koşarsanız daha çok ağlarsınız, sözde sevdiklerinizin de hayat kalitesini düşürürsünüz.
        asit
        Kız arkadaşım Hollanda'ya gidip bir çanta likörlü çikolata ve viski getirmişti. Enayi olmayın, karışmayın derim 😛
         a.l.p.o.l.l.o.n
         Ben onlarla aynı yerde olur fakat farklı yerde kalırdım sonuç olarak olası durumda tetikte olurdum. Sana katılıyorum bu arada. Şu manitler nereye giderse oraya gidin ey dio halkı :)) Bi başlıktada birinin Hollandaya uçuyodu maniti izin vermiyo falan. Ben nereye benimkide oraya. Boş romantizmle kurulmuşsa zaten işe kariyer girerse cortlar. Bu yüzden seni seven bit gibi yapışır nereye gidersen gider ama sıkılmışsada kız kıza salacan arada arayacan görüntülü açmazsada hiç.... Ayrılıktan bahsedebiliriz :) Not: Güvenmediğinle ilişki kurmadığını varsayarsak sevgilin uzaklara bile gitse bu iş içinse veya zaruriyetten olup belli süre olacaksa bir problem olmaz. Ciddi bir ilişkiyse (öpüşmüş koklaşılmış evlilik düşünülmüş) zaten razı olursun gitmesine.
          somurtkan_sirin
          İzin ne demek ya? Bir insan bir insanı nasıl kısıtlayabilir? Aklım almıyor... Ben bu çağa ayak uyduramadım arkadaş...
           tranquility
           Normal değil deniz kardeş, senn olmadığın ortamda onun ne işi varmış. Bunun güvenle falan bir alakası yok yomi kardeş. Bir şeyleri yaparken yanında sevdiğin yoksa zaten pek eğlenceli ve keyifli olacağını sanmıyorum. Yani bence gidilmemesi gerekir. Sevgili ne demek ? onu çözümlemek lazım önce. Her şeyi onunla yapmaktan keyif alacağın birbinizi sevip saygı duyduğunuz bir ilişki içindeyseniz zaten kimse bir başına bir yere gitmez.
            kitibiyoz
            İnsanların kendi hayatları bulunuyor. Sizden önce ne yapıyorsa öyle de devam edecektir. Tabiki anlaşma noktaları bulunur. Bir insanı değiştirmeye çalışacaksanız niye berabersiniz ki? Birde zorlayınca düşündüğünüz şeyi insanın aklına getiriyorsunuz. Kasmayın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.