Kız Arkadaşının Geçmişi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   --pycharm--
   Arkadaşlar merhaba bu konu ile ilgili internette yığınla bilgi var ve kimi kadın düşmanığı derecesinde yorum yaparken kimileride bu konunun önemsiz olduğunu belirtmiş. Dini ve sosyal yönden farklı yorumları var evet ama benim durumum biraz farklı diye düşünüyorum kız arkadaşımın benden önce 2 adet cinsel ilişkisi olmuş vicudunda. cinsel bölgelere yakın dövmesi var kendisi ile aşırı derecede iyi anlaşıyoruz aşırı derecede anlayışlı ve anaç bir kişiliğe sahip benden önceki ilişkisinden ayrıldıktan sonra gidip ben yokken birdaha birlikte olmuş ve ilişkisini bitirmiş 3 yıllık ilişkisinde aldatılmış ve sonrasında 1 defa geri dçnüp ortada bırakmak için birlikte olup ayrılmış ve eski.mesajlarında ise işte bana artık eskisi kadar sexi gelmiyor yapmak için yaptım diye arkadaşına mesaj atmış hiç zevk almadım demiş kim olsa olurdu sorusuna arkadaşına şu iki kişiden biriyle yatardım diye isim atmış ama şu anda tanıdığım kızın bu yazdıklarımla alakası yok aşırı anaç ve iyimser bi kız hata yaptım kabul ediyorum diyor herşeye rağmen arkamda duruyor evlenmeyi düşünüyorum çünkü çok aşığım ama geçmiş ilişkisindeki cinsel deneyimleri gözümde canlanıyor ve aşırı kötü hissediyorum bi psikoloğa da gittim ama bir çözüm bulamadım bıraktım onu çok sevdiğimden bırakamıyorum oda bunu birlikte aşabiliriz artık seninleyim ve senden başkasını istemiyorum diyor ve beni bırakmıyor sizce böyle bir insanla evlilik kurulabilirmi yani bekaret artık çnemini elbette yitirdi ama geçmiş yinede önemlimidir 3 yıllık ilişkisi olmuş bir kız aldatılma sonrası onu unutabilirmi ki çok özgüvenli bir insanım ama nedense sürekli.kendimi eski sevgilisiyle kıyas içine koyuyorum sizce ne yapmalıyım
    iameliff
    Sadece başlığı okudum ve diyorum ki GEÇMİŞİ SENİ İLGİLENDİRMEZ
     tsukyomi
     Özgüvenli insan kendini ne geçmiştekiyle ne de gelecektekiyle kıyaslar. Milletin geçmişini kurcalamayı bırak özgüvenini yükseltmeye bak.
      sexen
      bence koşarak uzaklaş kardeşim, sen hep kadını yazmışsın mutlaka senin de bok tarafların vardır ama kız arkadaşında bir sürü kırmızı alarm ve uyarı işareti gördüm evlilik falan aman diyim. önemli değil sonra teşekkür edersin
       kojiro-
       Ikiniz de birbirinize sevgili saygili ve sevecen iseniz gecmisin bir onemi yok. Kafanda olusturdugun tabulari anca sen yikabilirsin. Bazi seyleri bilmemek elbette iyidir ama sakli kalan dürtüler önünde bir engeldir.
        silmarillion
        sen daha önce de böyle bir başlık açmıştın bir sürü tavsiye aldın kardeş yapma etme dedik. Evlenmek istiyorsan evlen zaten o yola girmişsin niye ısrarla burada anlatıyorsun amaç ne?
         silivri
         Bir erkek kendini biriyleriyle kıyaslarken bulmuşsa bunu tetiklemiş biri var demektir. Bir de bu anaçlık durumu var tabii. Neden iyi bir şeymiş gibi lanse ediliyor bilmiyorum. Bebek misin, kedi misin?
          nickimdebileolmaz
          Sen ayrıl, kafanda çok kuruyorsan ilerde saba çok zararı dokunur o düşüncelerin.
           ve_sair
           Geçmişe çok takılırsan geleceğine yön veremezsin. Kız arkadaşının yaşadıklarını sana anlatması bir samimiyet göstergesidir. Hiçbir şey anlatmasa ve bakireyim dese ona inanmayacak mıydın? O zaman aklına hiç soru işaretleri olmayacak mıydı? Ben bunları yaşadım ve unuttum artık bundan sonra seninim seninleyim diyen bir insan benim kız arkadaşım olsa, ben artık bunu kafaya takmaz ve onu daha mutlu etmenin yollarını arardım. Yok ben bunu yapamıyorum kafamdaki şüphelerle baş edemiyorum diyorsan o zaman karşındaki kişinin zamanını daha fazla almadan yol vereceksin.
            who-am-i
            Geçmişi ne yaparsan yap değiştiremezsin o yüzden siktir etmek zorundasın ama böyle kafanda kurmaya devam edersen bütün zararı sana olur
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.