Kıyma Bulamıyorsanız Ekmek Köftesi Yiyin: ATV'nin Kıymasız Ekmek Köftesi Tarifi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   ATV'de yayınlanan bir programda 'kıymasız ekmek köftesi' tarifi paylaşılmış izleyenler ile. Kıyma bulamıyorsanız ekmek köftesi yiyiniz efendim değil mi? Bu haberi gördüğümde rahmetli Adile Naşit'in ekmek alamadığı için komşularından köfte yapma bahanesi ile bayat ekmek istediği aklıma geldi. Hariçten gazel okumak ne kadar kolay değil mi? Çocuklarına köfte yapamayan bir anne düşünün. Evine ekmek götüremeyen bir baba düşünün. Bunu çok kıymetli bir alternatifmiş gibi pazarlamaya çalışan ve işin komiği kamu hizmeti yaptığını düşünen bir habercilik anlayışı türemiş. Ne denir inanın bilemiyorum.
    busrawashere
    işte düştüğümüzün kanıtı
     patiklipengui
     Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler.
      mehmet_08
      Vegan beslenme biçimi daha sağlıklı Devlet bizi vegan yabıyor elhamdülillah
       sedefartuny
       Kabak spagetti olsa beğenirdiniz ama. Şaka bir yana bizim ülkemizde yıllardır et yiyemeyen insanlar var. Bin yıldır söylenen kuru fasülye bilmem kaç kilo pirzola yemekle eşdeğer gibi söylemler boşuna değil. Bu gibi alternatifler sunuluyor bilinçli olarak et tüketmeyenler için ama programın hitap ettiği kitleyi hesaba katınca birçok izleyeni yaralamış olabilir bu içerik. Empati şart.
        asit
        böyle sizle devam edeceksek hep ekmek de bulamıcaz yalnız..
         mrlawyerkk
         Annelerimizin keşfettiği bir tarif evet ama sorun hükümete bu denli yakın olan bir kanalda böyle bir tarifin paylaşılıyor olması. Zamcık mevzularından sonra bu gibi haberleri hoş karşılayamıyorum artık. Gelir adaletsizliğine tahammülümüz kalmadı. Sizler sefa sürerken biz neden ekmek köftesi yiyoruz? Bunu aman ne kadar da güzel, tadı çok leziz diye neden yedirmeye çalıştıkları sorun.
          detokssuyu
          Yeriz onu da yeriz. Alıştık biz zaten yoksulluk sınırının altında yaşamaya. Acı ilacımızı da verin kurtulun.
           peripedia
           O yokluk ateşi bizim evimize düşüne kadar anlayamayacağız sanırım. Bu gibi durumlara, bizlerle dalga geçilmesine, paramızın erimesine, çar çur edilmesine duyarsız kalmaya devam edeceğiz sanırı. Ta ki o kıymayı bulamayana kadar.
            dr.rock
            Öyle bir gün gelecek ki “AKP ye oy atmak” Küfür sayılacak
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.