33
11.1.2021
Kıyamet Sonrası Yaşam Hakkında...
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sharaf
   Merhaba arkadaşlar, hakkında yazı yazıcam, fikir önerilerinizi bekliyorum.
    eski_bi_tanidik
    Iste onu kimse bilemez dostum
     visnelikapkek
     İnanışların bize sunduğu cevaplar hariç bilinmezlik hakkında ne kadar konuşabiliriz?
      irmak676
      Bence kıyamet sonrası yaşam yok. Sonuçta kıyamet yani. Sen ne yazıcaksın? Roman gibi bişey mi?
       tsukyomi
       Kıyamet sonrası yaşam derken dinlerin bahsettiği kıyamet mi, yoksa Hollywood tipi apokaliptik bir ortamdan mı bahsediyorsun?
        badideasensei
        Kıyamet sonrası demek istediğin eğer değişen ve sarsılan toplum düzeni yani şu bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz türden ise Yaşamaya çalışmak ya da insanlığın varlığını korumaya çalışarak yeniden başlaması. Sıfırdan başlanabilir. Tepe taklak olan insanlığın yeniden düzen kurma arayışı gibi gibi... Geride kalıp insan yaşamını sürdürmek isteyenler belli bir yaş grubu ya da cinsiyet olabilir. Kitap ya da buna benzer bir şeyler yazacaksan eğer fikrim bunlar
         otabokolog
         s.t.a.l.k.e.r metro ve Fallout oyunlarına bak
          buse01
          Herkes çıplak olucakmış, günahlarımızı annemiz ve babamız yanımızdayken hesap sorulcakmış diye biliyorum ama sadece duyumdan ibaret bunlar..
           muzlu-pasta
           Kıyamet olunca ölücek insanlar biz görürümüyüz Allah bilir ondan sknrada ahirete gitcez mahşer mizan falan olcak sonra cennet ve cehenneme gidicek insanlar öylede devam edicek
            patronice24
            İyi ve kötü kavramına, adaletin sağlanamadığı bu dünyanın finalinde yani kıyamette sorguya çekileceğimiz gün asıl adaletin sağlanacağı zaman. Akli melekleri yerinde olan insanlara neden iyi veya Neden kötü olduğunun, aldığı nefesin bile hesabının sorulacağı zaman. Dünyadaki ektiğimiz tarlanın hasadının öteki dünyada tek tek paylanacağı zaman.
             cinayetvaraga
             modern hayattan illellige tersine bir evrilme olacağı aşikar. suyun olmayacağı bir dünyada mermilerle savaşmak pek mümkun olmayacak gibi. Kaynaklar üzerine amansız çatışmalar olabilir. ilkel yollarla yeniden ilkelleşme hesabı.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.