Kıvanç Tatlıtuğ'un Sunumuyla Tarım Bizim Geleceğimiz Belgeseli
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Kıvanç Bey'in sunduğu "Tarım Bizim Geleceğimiz" belgeseli bu akşam 20:00'de Kanal D ekranlarında olacakmış arkadaşlar. İzlemenizi öneririm. Pandemi ile birlikte tarım olmadan yaşamın pek mümkün olmayacağını kaygılarımızla öğrendik. Tarım dünde çok önemliydi bugün de öyle. Gelecekte de önemini koruyacak.
    fuckerfukara
    Aleyna tilki sunsa daha çok izlenir
     sedefartuny
     Önemli bir proje, danışma kurulunda çok çok önemli isimler var ancak Kıvanç Tatlıtuğ ile projenin anılması dış görünüş hiç önemli değildir diyenler için bir anlam ifade eder umarım. Tabii ki ben de bunun karşısındayım. Dış görünüş zekanın önüne geçmemeli ama bizim ülkemizde durumlar bu maalesef ve unutmayın ki gördüğümüz, görünür olan sorunları çözebiliriz.
      badideasensei
      lafa gelince gayet normal pozitif de gerçek durumumuz öyle değil işte... samanı bile ithal ediyoruz. Tarım konusunda dünyanın en bereketli coğrafyasında yaşasak da köküne kibrit suyu döktüklerim mahvettiler güzelim ülkemi
       thetalentedmrripley
       Bu adamı hazine bakanı yapsınlar. Skecekse böylesi sksin bari.
        peripedia
        Sonuç? Çifçiler ağlıyor her Allah'ın günü onların üzerinden bari yapmayın PR çalışmalarınızı. Dişe dokunur bir şeyler yapsanız keşke. Sonra belgeselini yapsanız. Daha sağlıklı olur sanki. Ne dersiniz? Önce hali hazırdaki durumu iyileştirmek için çabalayın sonra kendinizi pazarlayın.
         detokssuyu
         Finish var yine işin içerisinde. Migros var. İş Migros'un iyi tarım ürünleri sattığına gelecekse yine ben almayayım. Kıvanç'ın hatırına bakarım biraz ama. Bu işler böyle olmaz. Hep bir kozmetik, hep bir makyaj. Fox Haber'in yer verdiği resmen hüngür hüngür ağlayan, geçinemeyen çiftçi amcaları da görmeleri lazım.
          dr.rock
          Kıvanç sununca sanki domates ithal etmiycez mk
           belizzimaaa
           Bir insanı nereye koyarsan koy hiç mi sırıtmaz? Al istediğin yere koy mükemmel uyum sağlıyor. Yunan heykeli gibi olduğundan mı acaba?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.