Kitapları Hırpalayarak Okuyan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Kitap vermekten en nefret ettiğim insan türüdür. Genel olarak hoşlanmadığım insanlar listesinde ilk 5'i zorlar. Sana verdiğim kitaba bir bak herhangi yerinde herhangi bir kusur var mı acaba? Tertemiz vermişsem tertemiz teslim et, haldur huldur açma sayfaları, kenarlarını buruşturma kapağını yıpratma ve sayfalarının kenarlarını katlama. Birkaç defa başıma geldi artık vermiyorum kimseye kitap falan. Gözden çıkardığımı kütüphaneye bağışlıyorum zaten.
    nyks_ege
    kitapları çok severim , bir kere arkadaşıma okuması için vermiştim. gören dicek sanki köpek parçalamış artık arkadaş değiliz.
     detokssuyu
     Sanıyorum kitaplarımı ödünç olarak verdiğim tüm arkadaşlarım bu insanlardan oluşuyor. Ödünç verdiğim bir kitabı geri aldığımda sayfaların arasında küçük portakal kabukları vardı. O günden sonra üzgünüm ama kitaplarımı kimse ile paylaşmıyorum.
      dioberbat
      Sene 2020 muhafazakâr olmaya gerek yok pdf kullanıyorum
       benita
       Kendi kitaplarımı hor kullanırım, altları çizilidir, sayfa aralarından kurumuş çiçekler çıkar bazıları sayfayı hafif sarartır. Ama bunları başkasının yapmasını istemem sevmem
        utumasasiilekayanadam
        Onların ben mk
         samyeli90
         Nefret ettiğim insan türüdür kendisi kitap vermiyorum kimseye sadece aynı evin içinde olursak örnek annem ama yine de gözüm üzerinde olur kitaplarımı paylaşmam isterseniz bencillik deyin benim onlar tek bencil olduğum konudur
          sairsel
          At, avrat ve silah üçlüsünden sonra kitabında emanet verilemeyeceği anlaşılmıştır.
           cinayetvaraga
           Bu yüzden kimseye kitap ödünç vermem. Oysa ki ne güzel duygu böyle kıymetli şeyleri paylaşmak. Ama yok. Senin gibi kimse bakmıyor kitabına.
            eksi_pirasa
            düşman başına. kendi kitabına yapsa yeter ama başkalarından aldıkları ödünç kitaplara da aynısını yapıyorlar o kötü
             tivayci
             Bir defasında verdiğim kitabın kağıt cildi olmadan iade etmişti bir insan demosu. Bir de hiç bişey yokmuş gibi teşekkür etmesin mi?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.