Kitap Öneriyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Okumaktan hoşlandığınız, defalarca okusanız sıkılmayacağınız kitaplar -tür fark etmeksizin- neler, kitap önerisi yapabilir misiniz?
    kaaninteyzesi
    Hüseyin Nihal Atsiz - Bozkurtlar ve Deli Kurt
     imailahorsilahh
     Ali-Vercetti'ye önerim; LULU-Almudena Grandes (Erotik Edebiyat Ödüllü Kitap) Benim önerdiklerim/sevdiklerim; Sefiller(bilmeyen yoktur) Hasretinden prangalar eskittim-Ahmed Arif Süt ve Bal - Rupi Kaur
      _gizem_
      cengiz aytmatov - beyaz gemi cengiz aytmatov - toprak ana sefiller(dünya klasiği) yaprak dökümü çalıkışu öznur yıldırım - yabancı serisi -(roman) -stefan zweig -7 li kitap seti -(dünya klasiği) nar-bal kar serisi (roman) aklıma gelirse güncellerim
       deniz_06
       Milyoner bebek gayet başarılı bir kitap. Çok kullanılmış kalpler dükkanı =kitabın son 200 sayfası kilitli sen şifre bularak açıyorsun tavsiye ederim.
        meyvesebze
        Stephen King Grange George Orwell Hakan Günday kitapları
         cansevim
         Dünyanın en güzel öyküsü -Hubert Reeves
          labbik
          Anıl Başdaş'tan "Ukala yazıyor..." size uçmayı öğretecek.
           karolunita-
           wulf dorn-psikiyatrist
            ezgizm
            John STEINBECK'in tüm kitapları ama en sevdiğim Bitmeyen Kavga basit kelimelerle yapılmış benim için şaheser Sophie'nin Dünyası İnsan Ne ile Yaşar bunu okumayan kalmamalı bence. Hiç benim görüşümde bir kitap değil ama Tolstoy'un dili o kadar etkili ki en sevdiklerim arasında. Yeraltından Notlar Bir İdam Mahkumunun Son Günü benim için çok karamsar bir konu olsa da yine dilin kullanılması ve kelimelerin özenle işlenmesi çok hoş.
             cinayetvaraga
             Kuyucaklı Yusuf - Sabahattin Ali Gondolin'in Düşüşü - Tolkien ( LOTR sevenlere) Gizli Tarih 1-8 (ciltli) - Çizgi Roman Severlere (Şiddetle öneririm. Üzerine başlık açılır!) Yüzbaşının Kızı - Puşkin (Klasik severlere) Geber Anne! - Sezgin Kaymaz Frankenstein - Mary Shelly (Orjinal metnini okuyun. Fevkaladedir) Bolivya Günlüğü - Che Guavera (Güzel bir günce)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.