Kitap Önerileriniz Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Uzun zamandır okumak istediğim ama anca şimdi sıra gelen "suç ve ceza" yı okuyordum daha yeni bitti çok güzeldi keşke daha önce okusaydım dedim. Yeni kitaba başlamak istiyorum var mı öneriniz? (polisiye tarzı kitaplar daha çok hoşuma gidiyor ya da dünya klasikleri)
    catherine-earnshaw
    Bilimkurgu ve distopik eserler seviyorsan, James Tiptree'nin Uzaktan Kumandalı Kız'ını ve Aldous Huxley'in Cesur Yeni Dünya'sını öneririm. Yok, direkt toplumu ve insanları anlatsın, bana hayatı sorgulatsın diyorsan Rabindranath Tagore'un Gora'sını, Emily Brontë'nin Uğultulu Tepeler'ini öneririm.
     wanderlust_r
     Cimillinin sikko başlığından sonra bu başlığı açan kraliçe ... Biz senden razıyız sbsjxj Kitap olarak da aklıma ilk Jane Eyre geldi . Muhteşem bi kitap değil ama güzel yanj . Bi de khaled hosseininin okuduğum kitapları hep çok güzeldi
      bright-wizard
      Hayvan çiftliği
       zelo_army
       Ayda 172 Saat ve Koku. Ayda 172 Saat bir Norveç bilim-kurgu gerilim kitabı. Koku ise bir cinayet romanı. İkisi de cidden güzel kitaplar
        thetalentedmrripley
        Şu sıralar Orhan Pamuk'un Veba Geceleri kitabını okuyorum, fena gitmiyor, muhtemelen bitirdiğimde tavsiye edebileceğim kitaplar arasında yer alır. Ama ben esas olarak İhsan Oktay Anar kitaplarını tavsiye ederim. Son kitabı Tiamat'ı henüz okuyamadım ama yazarın her zamanki tarzındaysa o da çok iyidir. Elimdeki kitap bitsin ilk işim ona başlamak olacak.
         patiklipengui
         Asimov'un Vakıf serisini oku güzel bir distopyadır şu an benim de elimde okuyorum. Kitap Hırsızı var Nazi Almanya'sında bir Yahudi'yi anlatır. Kitabın anlatımı bana değişik gelmiştir çünkü ölümün ağzından anlatılır. Onun dışında Jack London'ın Beyaz Dişi'de güzeldir. Bir kurdun yaşam öyküsünü ve insana bağlanışını anlatır.
          cimilli
          Metro 2033, metro 2034 ve metro 2035 serilerini oku. Tabii ki kıyamet sonrası hayatta kalma ve bilim kurgu seviyorsan.
           semaakonurr
           Miraç Çağrı Aktaş’ın tüm kitaplarını öneririm Kişisel Gelişim Yazarı kendisi .Polisiye Roman okumayı sevmiyorum dünya klasikleride sevmem . Daha çok romantik ve kişisel gelişim okurum. Ayrıca Aşk ve Gurur çok güzel bir kitap tavsiye ederim .
            kojiro-
            Tolstoy, İnsan Neyle Yaşar?
             marvelhulk
             serenad zülfü livaneli
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.