Kitap Önerileriniz Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Uzun zamandır okumak istediğim ama anca şimdi sıra gelen "suç ve ceza" yı okuyordum daha yeni bitti çok güzeldi keşke daha önce okusaydım dedim. Yeni kitaba başlamak istiyorum var mı öneriniz? (polisiye tarzı kitaplar daha çok hoşuma gidiyor ya da dünya klasikleri)
    darkomikhanem
    inanmazsin ben doğru düzgün kitap okumadım lisede dersin birinden kalmamak için bi roman bide askerde sıkıntıdan bi roman okudum ikisininde ismini hatırlamıyorum bile :)
     semaakonurr
     Miraç Çağrı Aktaş’ın tüm kitaplarını öneririm Kişisel Gelişim Yazarı kendisi .Polisiye Roman okumayı sevmiyorum dünya klasikleride sevmem . Daha çok romantik ve kişisel gelişim okurum. Ayrıca Aşk ve Gurur çok güzel bir kitap tavsiye ederim .
      sexen
      Dünya klasiklerinin hepsi okunmalı, polisiye diyince aklıma Sherlock Holmes, Agatha Christie geliyor
       hesabikapatinlutfen
       Çalıkuşu ❤️
        cimilli
        Metro 2033, metro 2034 ve metro 2035 serilerini oku. Tabii ki kıyamet sonrası hayatta kalma ve bilim kurgu seviyorsan.
         patiklipengui
         Asimov'un Vakıf serisini oku güzel bir distopyadır şu an benim de elimde okuyorum. Kitap Hırsızı var Nazi Almanya'sında bir Yahudi'yi anlatır. Kitabın anlatımı bana değişik gelmiştir çünkü ölümün ağzından anlatılır. Onun dışında Jack London'ın Beyaz Dişi'de güzeldir. Bir kurdun yaşam öyküsünü ve insana bağlanışını anlatır.
          iceel
          Ahmet Ümit, Kayıp Tanrılar Ülkesi (ve diğer tüm kitapları). Sağlam bir polisiye. Rus klasiklerinden en sevdiğim Doktor Jivago. Bir diğer klasik Monte Kristo Kontu (936 sayfalık tam metninden). Modern klasiklerden ise Joseph Heller'in Madde 22 adlı eseri. Andreas Esbach'dan Bir Trilyon Dolar. Ian McDonald'dan Derviş Evi (geleceğin İstanbulunda geçen ütopik bir macera) keyifli okumalar
           leb
           zamana düşüş
            silivri
            Murphy
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.