Kitap Fiyatlarının Uçmuş Durumda Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Çok sevdiğim yaşça benden küçük arkadaşlarım var hayatımda ve oldukça da meraklılar okumaya ama bir kitap önerirken 40 kere düşünüyorum. Kaldı ki her önerimi de büyük bir ilgi ile okuyacak değiller. Hem zamanlarını hem paralarını kaybetmek istemiyorum. Uygulamalar çok daha ekonomik bir hale geliyor. Fiziki okuma alışkanlığımızı kaybedeceğiz bu gidişle.
    detokssuyu
    Bir mevzu var ya kitap okumamızı istemedikleri için kitaplar pahalı. Hocam peki ya tuvalet kağıdı neden pahalı? Ezcümle Türkiye'de yaşıyoruz artık alıştık ya.
     who-am-i
     Yeni mi fark ettiniz?
      cinayetvaraga
      isterse arşa değsin fiyatlar, ben fiziki olarak bir kitabı alıp olumaktan kendimi alıkoyamam.
       buse01
       Bir set 250den başlayabiliyor amaa napalımm
        narnianinkayipgunlugu
        kağıt pahalılığı otomatik olarak kitaplara da vurdu. iki üç parça keyfimiz vardı onu da alıyorlar. sinemalar ve tiyatrolar pahalı, konser fiyatlarını yazmıyorum bile, kitap fiyatları da aynı şekilde. tamam sanattan uzak duruyoruz sayenizde rahatladınız mı?
         100numaraliadam
         zaten okuyan yok. yani dert edinecek bir durum da yok. çünkü herkes maslow piramidinin en altında yaşam mücadelesi veriyor.
          anemik
          bir tane 250 sayfa civarı bir kitabın 68tl olduğunu gördüm geçen hafta gerçekten bu kadar atması beni şok ediyor eskiden o sayfalarda bir kitap en fazla 20tl olurdu
           archie
           kimse kitap okumadığı için ülkede çok da bir sorun olmuyor
            samyeli90
            9 kitaplık bir serinin 7 kitabına 187 tl verdim bir de indirimli fiyatlarını aradım buldum bütün kitap satam siteleri dolaştım elime kalem kağıt alıp hesap yaptım şu kadar ucuz ve iki kitabı da alamadım 😟İçime oturdu ben çok sevdiğim şey için niye hesap yapmak zorunda kalıyorum yaa 😡
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.