Kitap Fiyatlarının Her Geçen Gün Artıyor Oluşu!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sozdedegilgozde
   Zaten kitap okuyan bir toplum değiliz bir de her geçen gün kitaplara gelen zamlarla kitap alan insanlarda azalıyor. Bugün 3 kitap aldım 120 lira para verdim. Kitaba verilen paraya asla acımam ama eve geldikten sonra bir farkına vardım. Eskiden enn pahalı kitap 50 lirayken şimdi en ucuz kitap 30-40 lira. Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz?
    nickiharuto
    Bukadar pahalı olması hiç iyi değil, ve buradan seslenelim, vergi alınmasın yazarlara ve okurlara hertürlü kolaylık sağlansın.
     sameet
     Buraya seviyeli bir tartışma bırakmak istiyorum: Neyin parası ucuzladı ki kitabınki ucuzlasın. Ayrıca konuyla alakası yok ama ağaçlar kesilmesin diye ağlayanlar, bu kitaplar neyden yapılıyor haberiniz var mı?
      lylftmksc
      Aman ne güzel.. Ölü diri bitti, Bi kitap 📚 kalmıştı.. Ağaçları ziyan ettiler tabii, Şeyma'nın kitabını basacağız diye.. Elimizdeki kitapları ziyan etmeyelim. Tekrar tekrar okuyalım 🙄🙄
       cinayetvaraga
       Kimse kusura bakmasın ama gayet normal. Hammadde, yakıt ve her türlü masraf artarken kitap zammı normal. Bu kadar dert etmemek lazım.
        zimbo
        Internette bu imkan varken kitap lükse kaçıyor oldu resmen. Nasıl bahcemize masa diye koyduğumuz kütük parçası milyarlarca lira oldu dekoratif güzellik diye alıyoruz onları. Kitapta da aynı mantık işliyor herhalde
         leprechaun
         Bu konuda geniş kapsamlı bir araştırmaya dayanan anlamsız derecede uzun bir yorum yapmak isterdim ama. Üşendim. Yine de kısaca yazayım, E-Kitap'ın tadı elbette sayfalarda olmaz ama en azından doğayı koruma amacıyla bir de biraz daha uyguna kitaplar bulabilme amacıyla E-Kitap'a dönün.
          patiklipengui
          Sanırım kitapçılar daha çok işin ticaretinde kitap alan az olunca fiyatlar pahalı oluyor(tabi e-kitap'da bir etken olabilir) birde kağıt da pahalı artık eskisine göre gerçi eskisine göre ucuz ne kaldı ki 10 kuruşa aldığımız sakız bile 25 kuruş oldu.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.