Kist Ameliyatı İçin Bağış Toplayan Yayıncının Göğüslerini Yaptırması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bozukklavye
   didemss diye bir yayıncı ameliyat parası için yayın açmış. ardından birisi rapor işini sorunca da sahte rapor istediğine dair discord muhabbetini yanlışlıkla ekrana yansıtmış yayıncı ablamız. hahahah temiz keriz parası valla. bilmediğiniz insanların bağış dilenmelerine inanmayın gençler. valilik kararı, belgeler, raporlar mı önce onu bir soruşturun sonra para verin. daha sonradan kız "troll yaptık yeaa" demiş de yemezler. dolandırılanlar paralarını nasıl isteyecekler acaba onu merak ediyorum.
   https://onedio.com/haber/kist-ameliyati-icin-bagis-toplayan-twitch-yayincisinin-aldigi-paralarla-goguslerini-yaptirdigi-ortaya-cikti-1013723?ref=slider-2
   haber
    esseref
    estetik parası diye yayın açsa daha fazla kazanırdı hahaha
     tsukyomi
     Aynı saçlar, birebir aynı kıyafetler, daha ölü ten, doğal patriotlar ve gözlüklerin pembe kemik versiyonu var. Hala keriz silkelemek için beni neyin tuttuğunu düşünüyorum..
      asit
      Memelerin yapılmamış hali mi bu ?
       me_out_bye
       Ohhh çukka. Bu twitch bağış atanların psikolojisini hala çözemedim zaten. Kara para flan diyorlar ya öyle muhabbetler olması çok doğal. Çünkü çok fazla para var. Hem adamlar aniden zengin oldu hem uygulamaya giren işi azıcık tutturan alışam herkes götürüyor iyi bir miktar yatırım parısını. Tüm sanatçılar bile göz dikmiş durumda bu platformlara. Noluyoruz lan bu ne para deyip. Yurtdışında da durum aynı. Ufak ufak bebeler 5 sene önce sokakta gezen çocuk iken şirket olmuş mk hepsi. Weird. But internet is crayz thing Yes internet her zaman böyle bir potansiyale sahipti. Kurallar ötesi bir dünya. Yeni yeni üzerine çöküp zaptetmeye çalısıyorlar. O pay hakkı koymuş bu koymus devlet vergi falan xd Saçma sapan görüntülerden kaç kişi ne paralar yiyor aklın almaz. Şaka gibimsi ama gerçek yaşanılan durum.
        trueliving
        vayy arkadaş herkes bir yolunu buluyor , harbiden oarasını burasını yaptırmak için .
         talihsizinteki
         estetik ameliyatı için bağış istesem linçlerler diye korktum o yüzden kist olarak açtım sonra değiştirdim demiş ayrıca kara para işiyle tüm gündemin anası sikildi memelere mi takıldın aq ahajajslfşgş
          mrlawyerkk
          Çok iyi taktik değil mi ya Twitch eşittir modern dilencilik platformu olmuş zaten ne ala.
           sedefartuny
           E yani ne bekliyorduk ki? Burası böyle bir platform zaten yoksa yardım toplama kurumu falan değil.
            samyeli90
            Millet neler yapıyor biz niye yapamıyoruz böyle yaaa vallahi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.