Kıskandırmanın Vasat Bir Hareket Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Hem erkek hem kadın için bu hareketin çok basit ve vasat olduğunu düşünmekteyim. Başkalarıyla neden sevgisini sınar ki bi insan. Ben kendi adıma yaparken utanırım yani bundan. Tamam bak o kıskanır giydiğini, konuştuğunu vs. tamam da bile bile kıskansın diye biriyle konuşmak oturmak çok basit hareketler bunlar. Bu çukura düşenlerin yakın zamanda çıkması dileğiyle.
    vsjvsjvsjv000
    Saçma,anlamsız bir durum. Öz-güven eksikliği. Gerek duymam bu tarz işlere. Neden ilişkimi huzursuz etmeye çalışayım ki. Düşününce aklı başında insanların yapmayacağı davranışlar bunlar. Tam tersi o anlamda uzaklaştırırım herkesi, karşı cinsi yanımdan yamacımdan. Sevgi büyülü birşey. Böyle basit oyunlarla kirletmem asla.
     thetalentedmrripley
     Çok çok gereksiz ve saçma. Beni kıskandırmak için başkasına yanlayan kişi amacına ulaşır, kıskanırım; ama beni de kaybeder. Hayatta tahammül edemeyeceğim bi durum.
      me_out_bye
      Yapılmasını sevmem. Gereksiz işler. İlgimi başka türlü çekebilirsin. Gıcık olurum. İyi sonuç bekleme yani böyle saçma işlere kalkışıp. Ben de bırakabilirim. Düşük heralde bu diye düşünebilir. Al onla dur o zaman der. Diğer arkadaşların dediği gibi. Öyle şey gibi kalırsın. Kıskandırmaymışta bilmem ne. 😒
       paarantez
       kaldı mı hala bunu yapan, boş yere tartışma açılıyor resmen
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.