Kişinin Hayatını Sonsuza Kadar Değiştiren Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Evlilik ve çocuktur. Hayatın bu evrelerinden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Tabii herkes evlenip çocuk sahibi olacak diye bir şey yok, hayatın zorunlu bir evresi değil yanlış anlamayın lütfen ama hayatı tepetaklak ettiği de gerçektir. Üniversite için de bunu söylerle üniversiteye girdiğin sen ile çıktığın sen aynı kişi değilsiniz tezi vardır ancak ben evlenme ve çocuk yapmanın kişiyi daha çok değiştirdiğini düşünüyorum.
    fairytale-
    Surekli hayatında, yaninda olan birini kaybetmek. Kendini bir boşlukta bulursun, kalabalıkta oldugun kadar yalnizlikta hissedersin. Artik geri gelmeyecek düşüncesi korku veriyor,beyin algılamıyor.
     absurdizm
     çocuk
      slmbnarda
      Sonsuza kadar hayat mı var aq?
       badideasensei2
       Bağlanmak, bir eşyaya,bir anıya, birine; sıkı sıkıya bağlanınca o şeyden kopamıyor insan. Kopma ihtimalini düşünmek dahi kötü.
        gregory_
        Kararlar, para, kaza, hastalik, dogal afetler, terör, savas daha gider iste
         eliymalik
         evlenmek ve çocuk ile alakası yoktur. boşanan ve ailesini kaybeden insanlar da var. boşandıktan sonra bekar gibi temiz sayfa açıp gül gibi geçinen de. hiçbir şey sonsuza ya da ölene kadar hayatınızı değiştirmez. soru biraz mantıksız olmuş.
          somurtkan_sirin
          taşınmak... başka bir şehire... başka bir ülkeye...
           gulfemkaya
           Cocuk sahibi olmak olabilir. ben henüz olmadım ama birini kendinden fazla düşünmek ve üzerine titremek hayatını tamamen değiştirir büyük ihtimalle
            gundemss
            Çocuğu olması olabilir bir anda farklı bir yaşam tarzına geçiyorsun çünkü evde seninnkanından bir şey geziyor büyüyor falan
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.