Kişilik Özelliğini Değiştirmek İçin Beş Hayati Adım (Bazılarınızın Şansı Yok Ama Neyse)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   Bu konuyu burada aklı başında sayılı insan kalmış biri olarak benden başkasının konuşamayacağını düşündüğüm için biraz kişilikler üzerinde duralım gerçi laftan anlamaz rezil çok insanlar gördüm burada ben hep alttan alsam saygılı duruşumu bozmasam da hakaretlere maruz kalsam da hep ateşe suyla gittim ama yanan hep ben oldum çünkü çirkef her zaman çirkeftir bilirsiniz bu beş adımla bazı dio kullanıcılarımız kişilik kazanamaz hemen tabi ki çünkü olmayan şeyin kazanılması da mümkün değil sonuçta bu insanları ayırt edebilirsiniz mesela hep bana sataştıklarını sanıp rezil olurlar sonra <3 BU BEŞ ADIM ŞÖYLE : * Deneyim yaşamaya açık olmak * Dürüstlük ve vazifeşinaslık * Dışadönüklük * Uyumluluk * Nevrotiklik Problemi görmek ve sahiplenmek. Değişmeyi gerçekten istemeniz gerek. Uzun bir zaman dilimi boyunca çalışmayı istemek ve kabul etmek. Kendinizi değişmiş halinizle hayal edebilmek. Başarısızlıklar ve aksaklıklara rağmen caba harcamaya devam edebilmek.
    tsukyomi
    Hayatım ateşe suyla gidersen içindeki oksijenden dolayı daha da harlarsın ah benim akılsızım. Kumla, köpükle ya da CO2'yle gideceksin ki oksijeni kesesin. Neyse Führerim, Asit toplanın kişilik özelliklerimizi değiştirmeyi deniyoruz. Ne(v)rotik olalım ☺️
     kafatamircisi
     Kubicim eğlence olsun diye birbirimize takılıyoruz eğleniyoruz burada benim kadar kötü mizah anlayışı olan kara mizah seven yoktur belki ama seni anlamakta ben bile zorluk çekiyorum))
      leb
       gulfemkaya
       Bazılarının şansı yok ama neyse ayarı da gelmiş yeterli cevaplar verilmis
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.