Kırşehir'de Birbirlerini Sevdikleri İçin Tam Manasıyla Vahşeti Yaşayarak Öldürülen Çift
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisosyolog
   Birkaç gündür gündemi meşgul ediyor bu haber. Her gün başka bir korkunç ayrıntısı geliyor. Pazar günü, ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu bir genç, sevgilisiyle birlikte bir çukura gömülü halde bulundu. Gencecik iki insana kıyılmıştı. Osman Çelik ve Vildan İnce aşkları yüzünden ölmüştü. Daha sonra bunu Vildan Çelik'in ailesinin yaptığı ortaya çıktı. Hem de ne yapmak... Önce Vildan'ın ablası çağrıyor Vildan'ı eve. Babam çok hasta gel helalleş diye. İyi niyetli Vildan da gidiyor. Bunun üzerine emin değilim, ya Vildan tek gidiyor, Osmanı da çağırması için zorlanıyor ya da ikisi birlikte gidiyor. Önce Osman'a tecavüz ediyorlar, kanı o kadar çok akıyor ki öldürünce bir leğene koyuyorlar. Sonrasında da Vildan'a kıyıyorlar. Üstlerini başlarını çıkarıp dağ başında bir çukura gömüyorlar. Arkada Osman'ın acılı ailesi kaldı. Bu arada hiçbir önemi yok ama çift evli çıktı. Sadece onların nazarında imam nikahlı değil, resmi nikahlılarmış. Sanırım Vildan'ı da zorla başka biriyle nikahlamışlar. Olay çok karışık. Ancak iki gencecik insanı acımasızca katletti bu insanlık dışı mahluklar. Şeye çok üzüldüm, Osman'ın ailesi gelinleri Vildan'ı da alıp gömmek istemiş. Ancak henüz soyadı değişmediği için verilmemiş. Kimse almamış naaşını.
    me_out_bye
    Eskiden köyler kırsal masumdu ama şimdi ne olaylar ne olaylar şehirden beter. Yazık gençlere.
     _gizem_
     mAl amk
      ezgizm
      Hiç duymamıştım bu haberi, içim yandı. Sevgiye olan bu nefret niye? Genelleme yapmaktan hoşlanmam ama kırsal her kesime bir yetkili görevlendirilmeli ki hayatlar solmasın.
       aslanburcubirisi
       İnsanlar ne kadar vahşileşmişler ya. İnsan demekte yanlış ama doğru sıfat bulamıyorum ne yazık ki. Muhabbet kuşumu elime alırken canı yanmasın diye on bin takla atıyorum. Göz göre göre insan katlediyorlar aklım almıyor gerçekten. İki insanın birbirini sevmesi suç olmuş ya kıyamet kopsa üzülmem artık insanoğluna.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.