50
18.10.2020
Kırıldığınızı Karşı Tarafa Anlatamadığınız Anlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   makrofiberbez
    nyks_ege
    kısa cevap veriyorum direk anlaşılıyorr😔😐
     eefenizz_
     Ben anlatamıyorum kırıldığım zaman genelde tm hadi konuyu kapatalım diyorum kapatmış gibi yapıyorum ama iştee
      busrawashere
      https://youtu.be/5yawXO3YVak
      https://youtu.be/5yawXO3YVak
      bununla anlat
       redblack
       Yalama olmasin diye direkt belli ederim. Ben ne icimde tutacam o vicdan yapsin
        benita
        İsterse hiç anlamasın ama sabır da bir yere kadar. Yarın bir gün patladığın zaman şaşırıyorlar bi de aa noldu ya diye
         sozdedegilgozde
         Önceleri asla kırıldığımda kendimi ifade edemezdim. En olmadık yerlerde ağlardım. Sonrasında bunun üzerine gitmeye karar verdim. Çünkü konuşmadıkça o kırıldığım olayı da unutamıyordum ve sürekli neden böyle demedim diye kendi kendimi yiyip bitiriyordum. İlk olarak işe kendimi nasıl ifade edebileceğimi düşünerek başladım. Tabii bir de neden kendimi ifade edemediğimi düşündüm. Hal böyle olunca işin içine çocukluk girdi. Tabii tek başıma çok derine inemeyeceğim için bir uzman yardımı almaya başladım. Sonrasında bir fark ettim ki ben gereksiz bir empati yeteneğine sahipmişim. İnsanları gereksiz yere düşünüyormuşum ve onları kırmamak adına kendimi kırıyormuşum. Tabii bundan vazgeçmek de kolay olmadı ama şu an kendimi ifade edebiliyorum. Küsmek yerine ya da konuyu kapatmak yerine aksine daha da irdeliyorum olayı. zor durumlar kendini ifade edememek. İletişim her şeyken kendini ifade edememek çok büyük bir eksiklik.
          gregory_
          bilemedim şimdi
           palmiye
           Anlatmaya çalışmıyorum zaten. Anlarsa ne âlâ, anlamazsa ben yoluma.
            amakafamiznasiguzel1
            öyle bir an yok :)
             tachycardia
             Genelde basit şeylere kırılabiliyorum. Söyleyince konu büyür, uğraşamam diyerek kendi tercihimle anlatmamayı seçtiğim zamanlar oluyor. Belki biraz karşı tarafın anlamasını beklemekle de alakalı. Sonuç olarak ben anlatmam o da anlamaz, ölüm gibi bir şey olur ama kimse ölmez.
              monaiman
              Kalbim yok olup gitsin.
               ozcan-atalay
               Uğraşma boşuna, seni ancak gördükleri ve duydukları kadar anlayacaklar. Kimse, bir sen daha olamayacak bu dünyada. Kimse tam anlamıyla sende seni bulamayacak. Gücün yetmeyecek herhangi bir icat edilmiş dilde kendini tam anlamıyla anlatmaya, gördükleri ancak kendi anladıkları kadarı olacak… Mevlana
                hogwartsmektubugelmeyen
                Gerçelkten kırılıyorsam anlatmaya uğraşmıyorum zaten. Yapı itibariyle birine kırılmam oldukça zordur. Yani eğer sevdiğim biriyse. Bilsem de yanlışı görmemek için çabalarım, en azından kendi içimde. Ancak bazen artık göz göre göre gözüne sokulan şeyi görmezden gelmiyor insan, gelemiyor. O nedenle gerçekten kırıldıysam tartışmam, söylemem. Anlamayacaksa bu onun problemidir zaten.
                 the-fearless
                 Eğer karşımdaki kişi oldukça zor bir dönemden geçiyorsa veya başına oldukça kötü bir olay gelmişse beni istediği kadar kırsa da ona çok uzun bir süre bunu söyleyemem.
                  luciferin_kizkardesi2
                  Ben acayip kısa cevaplar veririm Mesela tmm ok sorun yok sıkıntı değil konuyu çok açtık kapatalım. Ben yatıyorum Ödevim var Bye İyi günler/geceler *normalde bir kişiye en az bir konu hakkında iki paragraf yazarım* Ama eğer kırdıysam kendimi affettirmek için 10 bin takla atarım.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.