Kırdığınız ya da İşlevini Bozduğunuz Çok Değerli Bir Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sameet
   Küçüktüm bir oyuncağım vardı, sürekli oynadığım. Büyürken de elimden düşürmedim. Daha ergenliğe yeni girmişim. Dönem itibariyle sık sık oynadığım için yavaş yavaş bozulmaya yüz tuttu. Günlerden bir gün arkadaşımla karşılıklı oynarken yaptığı sert bir hamleyle çıt diye bir ses geldi.. Kırılmıştı. Sizin hayatınızda da benim oyuncağımın başına gelen bir kaza oldu mu? Not: Oyuncak pipim idi.
    furkanntut
    Onun kalbi...
     sevimnaz
     Bir tane su mataram vardı yurt dışından almıştım o kadar çok seviyordum ki sonra bir gün seyahate çıkarken soğuk su içmek için derdin dondurucuya koydum ama unuttum sonra baktığımda altı çatlamıştı. Ne kadar üzüldüğümü anlatamam bide yanında anahtarlık gibi bir şey vardı hala saklarım onu
      cekirdeksizkarpuz
      7 sene önce sevgilim ikimize birer kupa almıştı. Benim için değerli bir hediyeydi. Ofiste çayımı hep o kupayla içerdim ve herkes bilirdi benim için önemli olduğunu. Bir gün ofise geldim ve sekreter gayet lakayıt, umursamaz bir tavırla kupayı kırdığını söyledi. O kadar umursamazdı ki şaka yapıyor sandım. Ama aynı umursamaz tavırla şaka yapmadığını söyledi. Suratındaki o umursamazlığı tarif etmem mümkün değil. Normalde canım sıkılsa da kazadır, olabilir deyip sorun etmezdim. Ama benim için değerli olan şeylere karşı saygısızlığı o kadar zoruma gitmişti ki aynı gün işten çıkarmıştım.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.