Kimseye Emanet Edemeyeceğiniz Tek Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bilgisayarımdır. Telefonumdan çok çok uygun fiyatlı olmasına rağmen bilgisayarımın başına bir şey gelirse okuldan mezun olamam anksiyetesi başladı bende. Diplomamız eşittir bilgisayarlarımız olmuş durumda. Thanks Corona. Hele o binbir güçlükle hazırladığım ödevlerimin başına bir iş gelirse büyük olasılıkla delirim diye düşünmekteyim. Her ne kadar maddeci olmayalım, maddeye, eşyalara çok fazla değer vermeyelim desek de sistem bir şekilde bizi maddelere neredeyse tapar hale getiriyor. Bugün bilgisayarlarının, telefonların ya da internet erişimlerinin başına bir şey geldiğinde tüm dünyası yerle bir olacak insanlar var. Aslında hepimiz için geçerli. Pandemi şartlarında hepimiz bu nesnelere bağlı hale geldik.
    kaaninteyzesi
    Kalbim
     handeyakar07official
     Diri vücudum nefis bedenim
      mrs_furby
      Şimdilik laptopta topladığım bilgiler. Medyaya sızmaması gerek, en azından yarına kadar.
       eflayilmaz
       Telefonum tabii ki. Şifreler kırılmaz değil sonuçta. Kendime ait en özel bilgilerin olduğu cihaz. Allah korusun. Her yere benimle gelecek
        caresizcare
        Ocağın üstündeki yemahhhhh🙄
         mrlawyerkk
         Dolarla fiyatı yükselen her şey. Yerine yenisi koymak zor, arızasını gidermek bile zor artık. Hep diyorum teknolojik aletlerinize sahip çıkın diye. Hele birine emanet etmek bile bile lades demek.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.