Kimseye Emanet Edemeyeceğiniz Tek Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bilgisayarımdır. Telefonumdan çok çok uygun fiyatlı olmasına rağmen bilgisayarımın başına bir şey gelirse okuldan mezun olamam anksiyetesi başladı bende. Diplomamız eşittir bilgisayarlarımız olmuş durumda. Thanks Corona. Hele o binbir güçlükle hazırladığım ödevlerimin başına bir iş gelirse büyük olasılıkla delirim diye düşünmekteyim. Her ne kadar maddeci olmayalım, maddeye, eşyalara çok fazla değer vermeyelim desek de sistem bir şekilde bizi maddelere neredeyse tapar hale getiriyor. Bugün bilgisayarlarının, telefonların ya da internet erişimlerinin başına bir şey geldiğinde tüm dünyası yerle bir olacak insanlar var. Aslında hepimiz için geçerli. Pandemi şartlarında hepimiz bu nesnelere bağlı hale geldik.
    mrs_furby
    Şimdilik laptopta topladığım bilgiler. Medyaya sızmaması gerek, en azından yarına kadar.
     handeyakar07official
     Diri vücudum nefis bedenim
      mrlawyerkk
      Dolarla fiyatı yükselen her şey. Yerine yenisi koymak zor, arızasını gidermek bile zor artık. Hep diyorum teknolojik aletlerinize sahip çıkın diye. Hele birine emanet etmek bile bile lades demek.
       caresizcare
       Ocağın üstündeki yemahhhhh🙄
        eflayilmaz
        Telefonum tabii ki. Şifreler kırılmaz değil sonuçta. Kendime ait en özel bilgilerin olduğu cihaz. Allah korusun. Her yere benimle gelecek
         kaaninteyzesi
         Kalbim
          holigan12
          neredeyse tüm eşyalarım ve kulaklığım
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.