Kimsenin Bilmediği Karanlık Bir Yönünü Yaz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   imcherry_
   yazarsam kimsenin bilmediği olmaktan çıkar
    eski_bi_tanidik
    Kankan kim
     karolunita
     Kimsenin bilmediği karanlık bir yönünü Üzgünüm yapmasam olmazdı
      cinayetvaraga
      o da bize kalsın. bilinmezlik iyidir.
       buse01
       İnsanların arkasından sürekli iş çeviririm sevdiğim olsun olmasın, kafamda bir şeytan mekanizması var denilebilir, insanların iyiliğini asla istemem, psikopatlık derecesinde saplantılı biriyimdir, taktığıma takarım. Yüzlerine üzülürüm ama içten içe mutlu olurum bazen de yüzlerine gülerim ama içim içimi yer olaya göre yani. Ama sevdiğim erkeklere etkilendiğim fln taptatlı bir ponçiğimdir..
        tsukyomi
        Aklımın Nazi, kalbimin Sovyet olduğunu herkes bilir de, bir kişi haricindeki herkese ve her şeye aklımla yaklaşıyorum. Tek gölgede tuttuğum kısmım bu. Sovyet bayrağına sarılmış, boynunda svastikasını gururla taşıyan bir Nazi'yim galiba..
         miller
         fantezilerimi anlatamam abi doğru kişi, doğru zaman, doğru hayat, doğru hava durumu, doğru ruh hali, doğru galakside olmamız falan gerekli
          somurtkan_sirin
          yalnızlık, kendimi hiçbir yere ait hissetmiyorum
           torture
           Bazen kanıt bırakmadan bir insanı nasıl öldürüleceğimi düşünüyorum ama bunu bir kişiye söylediğimde bana psikopatmışım gibi bakıyorlar kakjahzisks
            cute_is_just_my_cover
            *Birilerine üzülemiyorum, neden bilmiyorum. İnsanların başlarına kötü bir şey gelse bile ben üzülemiyorum. Sadece biraz acıyabiliyorum o kadar. *Geceleri kabus görmek için elimden geleni yapıyorum ama hiç bir işe yaramıyor, sinir oluyorum. *Mizofoni var bende. Ses çıkaran insanları gördükçe ya ölesim ya da öldüresim geliyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.